Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО–ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК СИСТЕМ ЗВ’ЯЗКУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

ОРГАНІЗАЦІЙНО–ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК СИСТЕМ ЗВ’ЯЗКУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО–ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК СИСТЕМ ЗВ’ЯЗКУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,77 KB
Завантажень:
299
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ТРАНСПОРТУ
Кислий Валерій Миколайович
УДК 656.25:338
ОРГАНІЗАЦІЙНО–ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК СИСТЕМ ЗВ’ЯЗКУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
08.07.04 – економіка транспорту і зв’язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки підприємств транспорту Київського університету економіки і технологій транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Сич Євген Миколайович –
Київський університет економіки
і технологій транспорту, завідувач кафедри
економіки підприємств транспорту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
академік НАН України
Бакаєв Олександр Олександрович –
Міжнародний науково-навчальний центр
інформаційних технологій і систем НАН України
та Міністерства освіти і науки України,
радник дирекції;
кандидат економічних наук, доцент
Орлов Василь Миколайович –
Українська державна академія зв’язку
ім. О.С. Попова Державного комітету
зв’язку та інформатизації України,
завідувач кафедри економіки зв’язку
Провідна установа – Українська державна академія залізничного
транспорту Міністерства транспорту України,
м. Харків.
Захист відбудеться “11” жовтня 2002 р. о 1400 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.820.02 в Київському університеті економіки і технологій транспорту за адресою: 03049, м. Київ, вул. Лукашевича, 19, ауд. 901.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського університету економіки і технологій транспорту за адресою: 03049, м. Київ, вул. Лукашевича, 19.
Автореферат розісланий “7” вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Творонович В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку економіки проблеми науково-технічного прогресу в галузі інформаційних комунікацій набувають зростаючого значення, проникаючи у всі сфери виробництва. На зміну суспільній організації традиційного індустріального типу приходить “інформаційна цивілізація”, коли головним продуктом споживання стає інформація, а не матеріальні блага. При цьому, речовою базою даного феномену виступають інформаційно-комунікаційні системи – обчислювальна техніка та засоби зв’язку. З їхнім використанням прискорюється прийняття організаційно-економічних рішень та безпосередня динамізація процесів у економіці, виникають нові можливості контролю комунікацій не лише з боку відправника, а й отримувача інформації. Така інтенсифікація обумовлюється, перш за все, усуненням проміжних ланок між виробником та споживачем. Зв’язок відіграє все більш значущу роль, забезпечуючи інформаційні потоки між географічно віддаленими суб’єктами та рознесеними у часі процесами. Це обумовлює нагальну необхідність постійного поступального вдосконалення інформаційно-комунікаційних мереж, особливо корпоративного зв’язку підприємств сфери матеріального виробництва, в тому числі залізничного транспорту.
Сучасні актуальні вимоги до вдосконалення вітчизняних телекомунікаційних систем знайшли своє втілення у низці законодавчих та нормативних документів, серед яких Закони України “Про зв’язок” від 16 травня 1995 р. за № 160/95-ВР, “Про національну програму інформатизації” від 4 лютого 1998 р. за № 74.98-ВР та ін.
Проте, мережа зв’язку залізниць України натепер не відповідає вимогам сучасності. Так, на основних магістральних лініях галузі експлуатуються фізично і морально зношені кабельні лінії, впровадження в експлуатацію яких було здійснене ще у 60-ті роки; лише 6% загальної кількості використовуваних автоматичних телефонних станцій є цифровими, що забезпечують належну надійність та якість з’єднань. З даних причин зв’язок виступає одним із основних стримуючих факторів впровадження систем автоматизації транспортно-виробничих процесів та інших новітніх інформаційних технологій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО–ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК СИСТЕМ ЗВ’ЯЗКУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок