Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ПРОЦЕСІВ ДІЯЛЬНОСТІ В УСТАНОВАХ З ЖОРСТКИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ

ОРГАНІЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ПРОЦЕСІВ ДІЯЛЬНОСТІ В УСТАНОВАХ З ЖОРСТКИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ПРОЦЕСІВ ДІЯЛЬНОСТІ В УСТАНОВАХ З ЖОРСТКИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,83 KB
Завантажень:
486
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ІГНАТОВА ОЛЕНА ВІТАЛІЇВНА
УДК 005.642.4:005.7
ОРГАНІЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ПРОЦЕСІВ ДІЯЛЬНОСТІ
В УСТАНОВАХ З ЖОРСТКИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України ( м. Луганськ).
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор Рач Валентин Анатолійович, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, завідуючий кафедрою управління проектами та прикладної статистики.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Лапкіна Інна Олександрівна, Одеський національний морський університет Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою системного аналізу і логістики (м. Одеса);
кандидат економічних наук, доцент Маматова Тетяна Валеріївна, Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, доцент кафедри менеджменту та управління проектами (м. Дніпропетровськ).
Провідна установа – Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту в невиробничій сфері (м. Донецьк).
Захист відбудеться 25 січня 2007 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ–34,
кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ–34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 25 грудня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В.Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перебудова економічної системи України по-требує вирішення комплексу завдань, серед яких особливе місце посідає питання збалансованого розвитку всіх галузей економіки. Проте в Україні складається ситуація, коли комерційні організації, які більш гнучкі до зовнішніх подій, значно випереджають у розвитку некомерційні організації. Це стосується, насамперед, організацій, які створені за цільовим призначенням і мають жорсткі зовнішні законодавчо встановлені обмеження у функціонуванні. Вони фінансуються із бюджету та виконують установлені завдання в межах відведених функцій, прав, обов’язків та відповідальності. Такі організації виокремлені сучасними дослідниками в окремий вид й умовно названі як установи з жорсткими обмеженнями. Основна їх діяльність спрямована на реалізацію завдань держави за всіма напрямами економічної діяльності.
Більшість комерційних організацій досягла значного рівня розвитку, зокрема, за рахунок зміни функціонального підходу до управління організацією на процесний. Процесний підхід визначений міжнародним (ISO 9000:2000) та відповідним державним (ДСТУ ISO 9000:2001) стандартами як один із принципів системи управління на основі якості та має позитивний досвід практичного впровадження, про що свідчить багато публікацій. Поряд з цим проводиться цільове довгострокове реформування діяльності установ з жорсткими обмеженнями, яке також потребує врахування вимог світових та існуючих державних стандартів. Однак у вітчизняних та зарубіжних джерелах інформації висвітлені лише одноразові випадки застосування процесного підходу в установах з жорсткими обмеженнями. Це вказує на обмеженість практичного досвіду та необхідність поповнення наукових знань з питання застосування процесного підходу до організації діяльності установ з жорсткими обмеженнями.
Існуючий надскладний стан функціонування установ з жорсткими обмеженнями, який вимагає від керівника, з одного боку, проведення реформування діяльності у вигляді короткострокових проектів, а з другого ? забезпечення ефективної функціональної діяльності, вказує на актуальність визначення підходу, який ураховує особливості процесної реалізації завдань в умовах ієрархічної функціонально-організованої установи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ОСНОВНИХ ПРОЦЕСІВ ДІЯЛЬНОСТІ В УСТАНОВАХ З ЖОРСТКИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок