Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ПСИХОЛОГІЧНИЙ СУПРОВІД ОПЕРАТИВНО-СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПІДРОЗДІЛІВ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

ПСИХОЛОГІЧНИЙ СУПРОВІД ОПЕРАТИВНО-СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПІДРОЗДІЛІВ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ / сторінка 4

Назва:
ПСИХОЛОГІЧНИЙ СУПРОВІД ОПЕРАТИВНО-СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПІДРОЗДІЛІВ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,74 KB
Завантажень:
57
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 Є. Хрістінко (психологічний супровід оперативно-службової діяльності органів і підрозділів Внутрішніх справ), В. Ф. Кулаков (морально-психологічне забезпечення діяльності військ), Лєбєдєва С. Ю. (психологічне забезпечення професійної та функціональної надійності фахівців снайперських груп спеціальних підрозділів МВС України), М. Г. Логачов (психологічна підготовка особового складу спеціальних підрозділів ОВС до дій в екстремальних ситуаціях), Г. В. Ложкін (психологічне супроводження військовослужбовців у діяльності за екстремальних умов), В. І. Савінцев (морально-психологічне забезпечення бою), В. В. Стасюк (соціально-психологічне забезпечення функціонування військових підрозділів в умовах збройних конфліктів), Л. М. Уваров (сутність та зміст морально-психологічного забезпечення), М. Ф. Феденко, Л. Ф. Желєзняк (морально-психологічне забезпечення бойових дій частини і підрозділів), В. В. Ягупов (сутність та зміст морально-психологічного забезпечення) та ін.
Стосовно дослідження цієї проблеми в умовах прикордонної служби, то слід зазначити, що деякі її аспекти вивчали Ю. М. Гур’янов (психологічна робота у прикордонному загоні), В. В. Журавльов (морально-психологічне забезпечення несення служби прикордонними нарядами), В. В. Олійник (корекція психологічної напруженості у прикордонників), П. І. Сергєюк (психічні стани прикордонників та психологічні шляхи і умови підвищення ефективності їх діяльності). Однак проблема організації психологічного супроводу оперативно-службової діяльності прикордонників не була окремим предметом їх вивчення.
На основі аналізу робіт дослідників, нами виявлено, що зміст психологічного забезпечення оперативно-службової діяльності військовослужбовців відображає систему заходів психологічної підготовки особового складу, психологічного супроводу його оперативно-службової діяльності та психологічної реабілітації з метою розвитку, підтримання та відновлення високого рівня бойової готовності військовослужбовців для виконання оперативно-службових завдань. Враховуючи мету нашого дослідження, подальшу увагу ми сконцентрували на вивченні психологічного супроводу оперативно-службової діяльності військовослужбовців.
За результатами проведеної роботи нами з’ясовано, що під поняттям “психологічний супровід оперативно-службової діяльності особового складу підрозділів охорони державного кордону” слід розуміти процес організації та проведення комплексу заходів з метою подолання ускладнень прикордонників, підвищення рівня їх загальної та ситуативної психологічної стійкості і сприяння ефективному виконанню завдань з охорони державного кордону в різних умовах діяльності.
Запропоноване визначення дозволяє виділити основні суттєві структурні елементи психологічного супроводу, а саме: головну мету, суб’єкти та об’єкти психологічного супроводу, основні напрямки психологічного супроводу, форми, методи і засоби психологічного супроводу. При цьому у процесі розгляду цільового компонента, ми виходили з розуміння мети як ідеального, свідомо планованого результату процесу психологічного супроводу оперативно-службової діяльності стосовно дій та умов, що його породжують. Кінцевою метою цього процесу має бути високий рівень психологічної стійкості прикордонника в будь-яких умовах оперативно-службової діяльності.
Серед суб’єктів психологічного супроводу особлива роль належить офіцерському складу прикордонного підрозділу, який через свої службові повноваження та психологічну компетентність, здатен свідомо та цілеспрямовано реалізовувати заходи щодо підвищення рівня психологічної стійкості підлеглого особового складу і сприяти ефективному виконанню ними завдань з охорони державного кордону. Крім цього, завдяки цьому впливу, такими суб’єктами також можуть стати молодші командири та товариші по службі. Щодо об’єктів психологічного супроводу, то крім військовослужбовців строкової служби, ними є, також, військовослужбовці за контрактом, прапорщики та офіцери.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: ПСИХОЛОГІЧНИЙ СУПРОВІД ОПЕРАТИВНО-СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ПІДРОЗДІЛІВ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок