Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КРЕДИТНІ ВІДНОСИНИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ З БАНКАМИ

КРЕДИТНІ ВІДНОСИНИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ З БАНКАМИ

Назва:
КРЕДИТНІ ВІДНОСИНИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ З БАНКАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,57 KB
Завантажень:
87
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КОВАЛІВ Володимир Мирославович
 
УДК 336.71/.7:338.43
КРЕДИТНІ ВІДНОСИНИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ
ПІДПРИЄМСТВ З БАНКАМИ
Спеціальність 08.07.02 – економіка сільського
господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Онисько Стефанія Михайлівна,
Львівський державний аграрний університет,
завідувач кафедри фінансів і кредиту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Слав’юк Ростислав Анатолійович,
Львівський банківський інститут Національного банку України, професор кафедри банківської справи;
кандидат економічних наук,
Волохов Віктор Ігорович,
Рівненський державний гуманітарний університет Міністерства освіти України, доцент кафедри економіки
і менеджменту, старший аудитор управління аудиту і
ревізії ВАТ ”Укрексімбанк”.
Провідна установа: Державний вищий навчальний заклад ”Державний
агроекологічний університет” Міністерства аграрної
політики України,
кафедра фінансів і аудиту, м. Житомир.
Захист відбудеться 23 січня 2007 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 36.814.02 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, м. Дубляни Жовківського району Львівської обл., вул. В.Великого, 1, ауд. 309.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, м. Дубляни Жовківського району Львівської обл., вул. В.Великого, 1.
Автореферат розісланий “_22_” _грудня___ 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук О.А.Біттер


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах ринкової економіки важливим чинником забезпечення ефективної діяльності товаровиробників сільськогосподарської продукції є залучення до виробничого процесу додаткових фінансових ресур-сів, оскільки в підприємств постійно виникають труднощі щодо нагромадження власних джерел формування як основних, так і оборотних засобів виробництва. Важливими чинниками вирішення цієї проблеми є участь у господарській дія-льності сільськогосподарських підприємств позичених коштів, достатнє їх кре-дитне забезпечення, нові підходи у кредитній політиці, поліпшення кредитних відносин сільських товаровиробників з банками.
Процес формування кредитних відносин в умовах ринку вимагає ґрунтов-них наукових досліджень. Чинні нині стосунки між сільськогосподарськими виробниками і банками не відповідають принципам і функціям кредиту в розрізі забезпеченості, платності і поворотності та не сприяють зростанню ефективності сільськогосподарського виробництва.
Проблема кредитних відносин досліджувалась багатьма вченими. Їй присвячені наукові праці І.Франка, М.Туган-Барановського, К.Воблого, Л.Алек-сю-ка, В.Алексійчука, М.Алексеєнка, В.Гончаренка, В.Лагутіна, О.Гудзя, М.Дем’я-ненка, В.Вітлінського, П.Саблука, Р.Слав’юка, Є.Орлюка та інших українських вчених, а також зарубіжних дослідників, серед яких найбільш відомі праці А.Смі-та, Н.Бар-ковського, О.Лаврушина, Д.Аллахвердяна, М.Песселя, С.Дерезінського та ін.
Основна увага науковців спрямована лише на окремі аспекти процесу кредитування аграрного сектора економіки, необхідність надання позичок сільському господарству, потребу державної фінансової підтримки та виходу з кризової ситуації цієї галузі. Відомі також наукові праці, в яких висвітлені дискусії щодо появи кредиту, його сутності та функцій: висвітлюються кредитна політика, кредитний механізм, становлення кредитної системи України в перші роки її незалежності.
Проте залишаються актуальними і потребують подальшого дослідження окремі питання, присвячені кредитним відносинам сільськогосподарських товаровиробників з банками. Не применшуючи ролі згаданих учених у висвітленні цієї теми, підкреслимо, що ситуація, яка сьогодні склалася в системі кредитного забезпечення галузі, робить особливо актуальним дослідження економічної сутності кредиту і кредитних відносин між сторонами кредитного процесу, особливостей цих відносин між товаровиробниками сільськогосподарської продукції та банками, шляхів розвитку кредитної системи України в нових економічних умовах, поліпшення кредитного забезпечення, реформування кредитної інфраструктури з обслуговування сільського господарства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: КРЕДИТНІ ВІДНОСИНИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ З БАНКАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок