Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ КАПІТАЛУ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

ФОРМУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ КАПІТАЛУ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ КАПІТАЛУ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,78 KB
Завантажень:
94
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ПРОМИСЛОВОСТІ
ГУРНАК Олександр Володимирович
УДК 336.76:330.322
ФОРМУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ КАПІТАЛУ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.04.01 – Фінанси, грошовий обіг та кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Кривоберець Борис Іванович,
Донецький національний технічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), професор кафедри фінансів та банківської справи.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Костирко Лідія Андріївна,
Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ), завідуюча кафедрою фінансів;
кандидат економічних наук, доцент
Пасічник Юрій Васильович,
Черкаський державний технологічний університет Міністерства освіти і науки України (м. Черкаси), завідуючий кафедрою фінансів.
Провідна установа – Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк), кафедра фінансів і банківської справи.
Захист відбудеться “ 1 ” липня 2005 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.151.01 в Інституті економіки про-мисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Універ-ситетська, 77.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту економіки промисловості НАН України за адресою: 83048, м. Донецьк, вул. Університетська, 77.
Автореферат розісланий “  ” червня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.М. Кузьменко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стабілізація національної економіки і забезпечення її стійкого зростання потребують удосконалення управління фінансами господарюючих суб’єктів. Досягнення прибутковості вітчизняних промислових підприємств неможливе без упровадження інноваційних технологій, оновлення існуючих основних фондів, що вимагає масштабного залучення ними додаткового капіталу. Питання формування капіталу стають основою фінансової стратегії будь-якого підприємства. У зв’язку з цим особливого значення набуває проблема розробки і впровадження нових методів управління формуванням капіталу підприємств.
Управління формуванням капіталу полягає в обґрунтуванні, прийнятті і реалізації управлінських рішень щодо залучення капіталу у необхідному обсязі і встановлення його оптимальної з точки зору ефективності діяльності підприємства структури. Обсяг необхідного додаткового капіталу визначається на основі: бізнес-плану – у випадку реалізації інвестиційного проекту; кошторису витрат – у випадку проведення реконструкції і модернізації основних фондів; розрахунку обсягів витрат, пов’язаних з розширенням виробництва, – за умов зростання попиту на продукцію підприємства. Визначення оптимальної структури капіталу, тобто оптимального співвідношення між власним і запозиченим капіталом, є не менш складною задачею. На практиці ігнорування необхідності управління структурою капіталу впливає на якість рішень щодо формування капіталу, їх обґрунтованість і ефективність.
Незважаючи на те що проблеми визначення сутності і змісту капіталу розглядалися у науковому доробку видатних учених минулих століть (Ф. Кене, А. Сміт, Д. Рікардо, К. Маркс, Е. Бем-Баверк, Дж. Б. Кларк), започаткування теорії формування структури капіталу пов’язують з появою робіт М. Міллера і Ф. Модільяні (1958 р.). Подальшого розвитку теорія формування структури капіталу набула у роботах багатьох вітчизняних і західних фінансистів: О. Амоші, І. Бланка, С. Богачова, І. Булєєва, Ю. Воробйова, М. Дженсена, Г. Де Анжело, Є. Іванова, Р. Коваля, Л. Костирко, Б. Криво-берця, Ю. Лисенка, С. Майєрса, Р. Мазуліса, У. Меклінга, С. Мочерного, А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ КАПІТАЛУ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок