Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЛЬ С-РЕАКТИВНОГО БІЛКА У ФОРМУВАННІ ВІДПОВІДНОЇ РЕАКЦІЇ ОРГАНІЗМУ ПРИ ВНУТРІШНЬОУТРОБНОМУ ІНФІКУВАННІ, ВНУТРІШНЬОУТРОБНИХ ІНФЕКЦІЯХ І ГНІЙНО-ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ НОВОНАРОДЖЕНИХ

РОЛЬ С-РЕАКТИВНОГО БІЛКА У ФОРМУВАННІ ВІДПОВІДНОЇ РЕАКЦІЇ ОРГАНІЗМУ ПРИ ВНУТРІШНЬОУТРОБНОМУ ІНФІКУВАННІ, ВНУТРІШНЬОУТРОБНИХ ІНФЕКЦІЯХ І ГНІЙНО-ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ НОВОНАРОДЖЕНИХ

Назва:
РОЛЬ С-РЕАКТИВНОГО БІЛКА У ФОРМУВАННІ ВІДПОВІДНОЇ РЕАКЦІЇ ОРГАНІЗМУ ПРИ ВНУТРІШНЬОУТРОБНОМУ ІНФІКУВАННІ, ВНУТРІШНЬОУТРОБНИХ ІНФЕКЦІЯХ І ГНІЙНО-ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ НОВОНАРОДЖЕНИХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,40 KB
Завантажень:
223
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
КРИМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. С.І.Георгієвського
Моцар Валерія Валентинівна
УДК 616-07:616-002.3:616-002.3-053.31
РОЛЬ С-РЕАКТИВНОГО БІЛКА У ФОРМУВАННІ ВІДПОВІДНОЇ
РЕАКЦІЇ ОРГАНІЗМУ ПРИ ВНУТРІШНЬОУТРОБНОМУ ІНФІКУВАННІ,
ВНУТРІШНЬОУТРОБНИХ ІНФЕКЦІЯХ І ГНІЙНО-ЗАПАЛЬНИХ
ЗАХВОРЮВАННЯХ НОВОНАРОДЖЕНИХ
14.01.10- педіатрія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Сімферополь-2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Кримському державному медичному університеті ім.
С.І. Георгієвського МОЗ України
Науковий керівник: заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних
наук, професор Іванова Маргарита Василівна, Кримський
державний медичний університет ім. С.І. Георгієвського МОЗ
України, завідувачка кафедри госпітальної педіатрії
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, Поберська Валентина
Олександрівна, Український науково-дослідний інститут
дитячої курортології та фізіотерапії МОЗ України,
зам. директора з наукової праці (м. Євпаторія)
доктор медичних наук, професор Лебєдєва Тетяна Георгіївна,
Кримський республіканський НДІ фізичних методів лікування та
медичної кліматології ім. І.С. Сєченова, провідний науковий
співробітник (м. Ялта)
Провідна організація: Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України
(м.Київ), відділення неонатології
Захист відбудеться 27.02.2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 52.600.01 при Кримському державному медичному університеті ім. С.І. Георгієвського МОЗ України (95006,м. Сімферополь, бул. Леніна, 5/7).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Кримського державного медичного університету ім. С.І. Георгієвського (95006,м. Сімферополь, бул. Леніна, 5/7)
Автореферат розісланий 25.02.2001р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.А. Хренов
 
 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Проблема гнійно-запальних захворювань залишається однією з найбільш актуальних у сучасній неонатології. Для цих інфекцій характерні високий рівень захворюваності, висока летальність, яка практично не має тенденції до зниження (Кущ Н.Л., Щербинін О.В., Джансиз М.М., 1990).
В останні роки істотну роль у розвитку ГЗЗ у новонароджених відводять внутрішньоутробному інфікуванню (Калінічева В.І., Яковлєва А.М., Лі Т.С., 1984; Анкірська А.С., 1985; Самсигіна Г.О., 1997; Mc Tighe A.H., 1981).
Очевидне зростання внутрішньоутробних інфекцій людини обумовлено, з одного боку, появою нових, більш інформативних методів діагностики, розширенням спектру збудників, що вивчаються, і, відповідно, із зростанням прижиттєвої виявляємості ВУІ. З іншого боку, не виключено й істине збільшення частоти даної патології, що в свою чергу обумовлено зростанням інфікованості жінок фертильного віку збудниками, здібними стати причиною ВУІ плода, такими як цитомегаловірус людини, герпес-віруси, ентеровіруси, парвовіруси В19, папіломатозний вірус людини, хламідії, мікоплазми, віруси гепатиту В і С, токсоплазма, гриби, стрептококи групи А і В (Замуліна Л.І., 1998; Сидорова І.С., Чернієнко І.М, 1998; Федотова О.В., 1998). У підтвердження цього положення можна навести статистику обстеження вагітних жінок. Частота виявлення у них, за даними різних авторів, ЦМВ-інфекції в теперішній час складає від 13 до 91,6%, ентеровірусів Коксакі В від 2 до 74%, герпес-вірусів 2 типу від 7 до 47%, хламідійної інфекції від 25 до 46%, мікоплазменної від 17 до 50%, уреаплазменної від 25 до 75%, стрептококів групи В від 5 до 35%. Частота зараження плода складає при цьому від 5 до 60% залежно від характеру збудника, термінів вагітності, напруги гуморального і клітинного імунітету матері й ряду інших чинників ( Айламазян Е.К., 1995; Базіна М.І., 1995; Самсигіна Г.О., 1997; Шершенов О.К., 1998).
У людській популяції збільшується прошарок та званих імунодефіцитних осіб, в яких у певних стресових ситуаціях легко розвиваються інфекційно-запальні ускладнення. Транзиторна імуносупресія, яка виникає під час вагітності, обумовлює зниження захисних сил організму і сприяє, наряду з іншими чинниками, розвитку бактеріальної і вірусної інфекції (Сухих Г.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЛЬ С-РЕАКТИВНОГО БІЛКА У ФОРМУВАННІ ВІДПОВІДНОЇ РЕАКЦІЇ ОРГАНІЗМУ ПРИ ВНУТРІШНЬОУТРОБНОМУ ІНФІКУВАННІ, ВНУТРІШНЬОУТРОБНИХ ІНФЕКЦІЯХ І ГНІЙНО-ЗАПАЛЬНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ НОВОНАРОДЖЕНИХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок