Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка нормативного забезпечення технологій складання з’єднань з натягом при індукційному нагріві

Розробка нормативного забезпечення технологій складання з’єднань з натягом при індукційному нагріві

Назва:
Розробка нормативного забезпечення технологій складання з’єднань з натягом при індукційному нагріві
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,62 KB
Завантажень:
434
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
киЇвський національний університет технологій та дизайну
павлова ганна олексіївна
УДК 658.562:621.757
Розробка нормативного забезпечення технологій складання з’єднань з натягом при індукційному нагріві
Спеціальність 05.01.02 – стандартизація і сертифікація
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2003


Дисертація є рукописом
Роботу виконано на кафедрі технології машинобудування Української інженерно-педагогічної академії Міністерства освіти і науки України, м. Харків
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Арпентьєв Борис Михайлович
Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків),
завідувач кафедри технологій і управління якістю в
машинобудуванням
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Петко Ігор Валентинович
Київський національний університет технологій та дизайну (м. Київ), кафедра електромеханічних систем
кандидат технічних наук, доцент
Лапковський Сергій Вікторович
Національний технічний університет України “КПІ” (м. Київ), кафедра технології машинобудування
Провідна установа: Донецький національний технічний університет
(м. Донецьк)
Захист відбудеться “ ” 2003 р. о годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.01 у Київському національному університеті технологій та дизайну за адресою: 01011, Київ, вул. Немировича-Данченка, 2, ауд. 1-0428.
Автореферат розісланий “ ” 2003 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради,к. т. н., доцент Г.І. Хімічева


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Вступ України до ВТО і ЄС потребує гармонізації нормативної документації, підвищення якості і конкурентоспроможності вітчизняної продукції. Тому якість продукції в даний час набула статусу соціальної і суспільної проблеми. Рівень якості продукції формує економічний авторитет держави. Змагання на ринку, правові норми захисту споживачів, закони про відповідальність за продукцію та система патентування вимагають нового підходу до технологічних процесів, які повинні забезпечувати створення продукції гарантованої якості. Сучасні ринкові відносини вимагають частих переходів до випуску нових високоякісних виробів у короткий термін з мінімальними витратами. Забезпечити це можливо при широкій стандартизації і обмеженню різноманітності не тільки елементів виробів, але і технологічного забезпечення.
Стандартизація виробів та їхніх елементів носить головним чином галузевий характер і відносно розвинута. Що ж до технологічного забезпечення, то аналіз показав, що воно стандартизоване зовсім недостатньо. Наприклад, серед ДСТУ на процеси існує лише ДСТУ 2806-94 “Лазерне зміцнення деталей штампового оснащення із вуглецевих і легованих інструментальних сталей. Типовий технологічний процес.” Тобто задача створення нормативного забезпечення процесів складання є дуже актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота відповідає науковому напрямку досліджень кафедри технологій та управління якістю в машинобудуванні і міжкафедральної науково-дослідної лабораторії складальних процесів Української інженерно-педагогічної академії, що виконуються відповідно до державної науково-технічної програми “Високоефективні технологічні процеси в машинобудуванні”, що координуються Міністерством освіти і науки України (тема 02-01ДБ № ДР 0102U001859)
Мета і задачі досліджень. Метою дисертаційної роботи є розробка норматив-ного забезпечення енергозберігаючої технології складання (при використанні нагріву) і способу неруйнівного контролю якості відповідальних з'єднань з натягом .
Для досягнення поставленої мети автору необхідно вирішити наступні задачі:
1. Проаналізувати технологічні процеси складання (ТПС), способи контролю з'єднань з натягом і визначити параметри, що лімітують і контролюють технологічний процес складання з нагрівом.
2. Розробити технологічну класифікацію з'єднань і на її основі групові операції складання з використанням нагріву, а також типові технологічні цикли.
3. Розробити ТПС, з обмеженою різноманітністю, за рахунок використання групових операцій складання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Розробка нормативного забезпечення технологій складання з’єднань з натягом при індукційному нагріві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок