Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> оподаткування доходів фізичних осіб: фіскальні пріоритети та асиметрії вибору в персональному податковому менеджменті

оподаткування доходів фізичних осіб: фіскальні пріоритети та асиметрії вибору в персональному податковому менеджменті

Назва:
оподаткування доходів фізичних осіб: фіскальні пріоритети та асиметрії вибору в персональному податковому менеджменті
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,65 KB
Завантажень:
167
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
Міністерство освіти і науки україни
Тернопільський державний економічний університет
Сидорович Олена Юріївна
УДК 336.1
оподаткування доходів фізичних осіб: фіскальні пріоритети та
асиметрії вибору в персональному податковому менеджменті
спеціальність 08.04.01–Фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферет
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль –2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів Тернопільського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Юрій Сергій Ілліч
Тернопільський державний економічний університет, завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Чернявський Олександр Павлович
Одеський державний економічний університет завідувач кафедри фінансів
кандидат економічних наук, професор
Данілов Олександр Дмитрович
Національна академія державної податкової служби України ДПА України
завідувач кафедри державних фінансів
Провідна установа: Львівський національний університет ім. І.Франка Міністерства освіти і науки України, кафедра фінансів, грошового обігу та кредиту, м. Львів
Захист відбудеться “3” “березня” 2006р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.03 Тернопільського державного економічного університету за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул.Львівська,11, ауд. 211.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Тернопільського державного економічного університету за адресою: м.Тернопіль, вул.Львівська,11.
Автореферат розісланий “2” “лютого” 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук,
доцент
|
М.П.Шаварина


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Проголошення незалежності України, побудова правової, демократичної держави, перехід від командно–адміністративної системи до економіки ринкового типу зумовили кардинальні зміни не лише парадигм, а й традиційних методів управління на різних рівнях ієрархічної структури, окресливши можливість альтернативного вибору подальшого розвитку держави, пошуку оптимального рішення щодо управління в галузі фінансів, оподаткування тощо.
Фундаментальність процесів, що відбуваються як на рівні держави, так і на рівні домогосподарств, потребує зосередження уваги на глибинних проблемах теорії фінансів, зокрема, проблем людини як: суб’єкта економічного життя суспільства, індивідуума, платника податків і отримувача суспільних благ, наданих державою. Вказане зумовлюється недостатнім вивченням механізмів оподаткування фізичних осіб та протилежних за своїм спрямуванням фіскальних пріоритетів, інтересів індивідуумів та держави. Це пов’язано з неможливістю здійснення наукових досліджень в колишній системі, яка цілеспрямовано чи мимоволі перешкоджала реальній оцінці становища людини в економіці та недостатнім розвитком запозичених ринкових інструментів, без поглибленого вивченням їх теоретичних основ, розроблених світовою економічною думкою впродовж кількох століть.
Українська фінансова наука нині має великі здобутки в дослідженні податків, однак у ній не повною мірою вивчена теоретична та прагматична база побудови фіскальних взаємовідносин, на відміну від високорозвинутих країн світу, де наукові розробки щодо персональних фінансів та принципів персонального податкового менеджменту давно впроваджено у практику.
Теоретичною основою дослідження є наукові праці таких зарубіжних та вітчизняних вчених: Ш. Бланкарта, Дж. Гелбрейта, Д.Розенберга, Дж. Бьюкенена, Б. де Жувенеля, І. Кулішера, Дж. Стігліца, В. Андрущенко, Б. Гаврилишина, Р. Гопція, І. Озєрова, В. Пушкарьової, В. Суторміної, В. Федосова та інших.
Для сучасної фінансової теорії характерна фрагментарність економічного уявлення про людину через відсутність загальної ідеї про її місце в економічній системі. Так, становлення індивідуума в центрі відтворювальних процесів, зумовлює глибокі зміни всієї сукупності економічних понять у контексті нерозривного внутрішнього взаємозв'язку людини–платника податків із проблемами соціально-економічної ефективності діяльності держави, що в результаті дає не арифметичне підсумовування, а синергійний ефект, взаємне збагачення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: оподаткування доходів фізичних осіб: фіскальні пріоритети та асиметрії вибору в персональному податковому менеджменті

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок