Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ГЕОМЕТРИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ РОЗМІЩЕННЯ ОБ'ЄКТІВ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ

МЕТОДИ ГЕОМЕТРИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ РОЗМІЩЕННЯ ОБ'ЄКТІВ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ

Назва:
МЕТОДИ ГЕОМЕТРИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ РОЗМІЩЕННЯ ОБ'ЄКТІВ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,55 KB
Завантажень:
341
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
ЛУЛАКОВ В’ЯЧЕСЛАВ ПАВЛОВИЧ
УДК 519.85: 502.5
МЕТОДИ ГЕОМЕТРИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ РОЗМІЩЕННЯ ОБ'ЄКТІВ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ
05.13.12 - системи автоматизації проектування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 1998


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор Нефьодов Леонід Іванович, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, професор кафедри інформатики.
Офіційні опоненти: доктор фізико-математичних наук, професор Яковлєв Сергій Всеволодович, Харківський університет внутрішніх справ, зав. кафедрою прикладної математики;
кандидат технічних наук, Лойко Анатолій Федорович, Інститут проблем машинобудування, науковий співробітник відділу математичного моделювання і оптимального проектування.
Провідна установа: Харківська державна академія міського господарства (кафедра прикладної математики і обчислювальної техники) Міністерства освіти України
Захист відбудеться " 1 " грудня 1998р. о 11-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.02 в Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки за адресою: 310726, м. Харків, пр. Леніна, 14, fax (0572) 40-91-13.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету радіоелектроніки за адресою: 310726, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий " 24 " жовтня 1998 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Безкоровайний В.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зростаючі вимоги до якості житлового фонду вимагають всебічного урахування екологічних чинників при проектуванні житлової забудови (ЖЗ). Висока невизначеність та недостатність інформації, особливо на ранніх стадіях проектування ЖЗ, творчий характер процесів проектування та різноманітність вимог до якості житла і екологічних умов його експлуатації призводять до слабкої структурованості завдань цього класу і суттєво ускладнюють їх формальний опис з метою реалізації на ЕОМ. Тому найбільш доцільним підходом до вирішення проблеми є розробка технології геометричного моделювання ЖЗ, яка поєднує множину класів часткових моделей, що відбивають оригінал з тим або іншим ступенем адекватності, і надає користувачу можливість активної діяльності з генерації цих моделей і їх реалізації на ЕОМ на різних етапах проектування.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана у відповідності до підрозділу 6.2.2 «Перспективні інформаційні технології» Плану держбюджетних робіт Міністерства освіти України.
Метою роботи є розробка і розвиток методів та технологій геометричного моделювання розміщення об'єктів ЖЗ з урахуванням середовища функціонування (СФ).
У відповідності до поставленої мети в дисертації сформульовані та вирішені такі основні задачі:
1. Обрано та обгрунтувано принципи і методи структуризації та інтеграції об'єктів і процесів проектування ЖЗ, методи багатокритеріальної оцінки і оптимізації проектних рішень з урахуванням СФ при різному ступені визначеності критеріїв, їхньої взаємної важливості, вхідної інформації, тощо.
2. Розроблено графоаналітичні методи оцінки екологічного СФ на прикладі електромагнітних випромінювань оптичного діапазону (ЕМВ ОД), що дозволяють знайти кількісні значення екологічних чинників, визначити і візуалізувати зони комфорту та дискомфорту.
3. Розроблено методи геометричного моделювання розміщення об'єктів на території ЖЗ з урахуванням СФ.
4. Одержані в дисертації технології, моделі та методи реалізовані у вигляді системи геометричного моделювання на ПЕОМ.
Наукова новизна дисертаційної роботи полягає у створенні математичних моделей, алгоритмів та програм, що у сукупності складають основу проблемно-орієнтованої технології геометричного проектування ЖЗ з урахуванням СФ. Новизна полягає в глибокому та комплексному врахуванні чинників екологічного СФ спроектованих об'єктів, що дає можливість забезпечити досягнення якості об'єкту у його СФ, тобто на етапі експлуатації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: МЕТОДИ ГЕОМЕТРИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ РОЗМІЩЕННЯ ОБ'ЄКТІВ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок