Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Організаційно-методичне забезпечення якості лікарських засобів на територіальному рівні (на прикладі м.Києва)

Організаційно-методичне забезпечення якості лікарських засобів на територіальному рівні (на прикладі м.Києва)

Назва:
Організаційно-методичне забезпечення якості лікарських засобів на територіальному рівні (на прикладі м.Києва)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,54 KB
Завантажень:
103
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство охорони здоров’я України
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика
Паршина Надія Іванівна
УДК: 615.12:615.45:614.27:543.421/.424:543.544
Організаційно-методичне забезпечення якості
лікарських засобів на територіальному рівні
(на прикладі м.Києва)
15.00.01 – технологія ліків та організація фармацевтичної справи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Київ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фармацевтичної хімії і фармакогнозії
Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика Міністерства охорони здоров’я України.
Науковий керівник: доктор фармацевтичних наук, професор
Ветютнева Наталія Олександрівна
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, завідуюча кафедрою фармацевтичної хімії і фармакогнозії
Офіційні опоненти: доктор фармацевтичних наук, професор
ВОЛОХ ДМИТРО СТЕПАНОВИЧ
Національний медичний університет
ім. О.О. Богомольця, завідувач кафедри організації та економіки фармації
доктор фармацевтичних наук, професор
КАБАЧНА АЛЛА ВАСИЛІВНА
Харківська медична академія післядипломної освіти,
професор кафедри менеджменту та економіки в
сімейній медицині
Провідна установа: Запорізький державний медичний університет МОЗ України, кафедра організації та економіки фармації,
м. Запоріжжя
Захист відбудеться “28” травня 2004 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.04 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика за адресою:
04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (04112, м.Київ, вул. Дорогожицька,9).
Автореферат розісланий “23” квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пилипчук Л.Б.


Загальна характеристика РОБОТИ
 
Актуальність теми. Проблема якості та безпеки лікарських засобів (ЛЗ) є надзвичайно актуальною. Це зумовлено розширенням арсеналу лікарських засобів, зростанням обсягів світового фармацевтичного ринку та кількості виробників оригінальних препаратів і генериків.
Забезпечення якості лікарських засобів є загальною концепцією фармацевтичного сектору, головними елементами якої є гарантування якості лікарських засобів на всіх етапах “життєвого” циклу: від розроблення до медичного застосування. Проблема забезпечення якості лікарських засобів набуває особливої вагомості на етапі їхньої реалізації.
Останніми роками відчутно загострилася проблема фальсифікованих ліків. У звязку із загрозою поширення фальсифікованих лікарських засобів (ФЛЗ) країни Європейського Союзу та США встановили жорсткіші процедури контролю за надходженням та обігом ЛЗ на внутрішніх ринках.
Низка проблем, які існують у сфері забезпечення та контролю якості ЛЗ, динамічні зміни у фармацевтичному секторі України потребують наукового обґрунтування стратегії забезпечення якості у великих регіонах. Місто Київ як столиця України має яскраво виражені особливості: це, насамперед, великий обсяг обігу ЛЗ, наявність великої кількості заводів-виробників ЛЗ, митних ліцензійних складів (МЛС) для зберігання медикаментів, великих субєктів господарської діяльності (СГД), які мають ліцензії на право оптової та роздрібної реалізації ЛЗ, аптек, які виготовляють різні види лікарських форм.
Тому наукове обґрунтування організаційно-методичних аспектів діяльності територіальної Державної інспекції (ДІ) щодо забезпечення якості ЛЗ з урахуванням існуючої системи охорони здоровя, специфіки фармацевтичного сектору м. Києва, а також стратегії інтеграції України до Європейського Союзу, є дуже актуальним.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (номер державної реєстрації 0102U001135).
Мета і завдання дослідження. Метою роботи є обгрунтування та розроблення елементів системи забезпечення якості ЛЗ на територіальному рівні з урахуванням специфіки столичного регіону; оптимізація організаційно-методичних аспектів діяльності територіальної ДІ та обгрунтування принципів, алгоритмів функціонування складових системи забезпечення та контролю якості ліків на етапі оптової та роздрібної реалізації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Організаційно-методичне забезпечення якості лікарських засобів на територіальному рівні (на прикладі м.Києва)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок