Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Несуча здатність похилих перерізів звичайних сталебетонних балок

Несуча здатність похилих перерізів звичайних сталебетонних балок

Назва:
Несуча здатність похилих перерізів звичайних сталебетонних балок
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,29 KB
Завантажень:
115
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Державний університет “Львівська політехніка”
Боднарчук Тарас Богданович
УДК 624. 012. 035
 
Несуча здатність похилих перерізів звичайних сталебетонних балок
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів 1999
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі будівельних конструкцій Львівського державного аграрного університету Міністерства агропромислового комплексу України
Науковий керівник: |
доктор технічних наук, професор
Клименко Федір Єлисейович,
завідувач кафедри “Будівельні конструкціі” Львівського державного аграрного університету
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Клімов Юлій Анатолійович, завідувач відділу Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій (м.Київ)
кандидат технічних наук, доцент Ониськів Богдан Миколайович, доцент кафедри “Будівельні конструкції і мости” Державного університету “Львівська політехніка” (м.Львів)
Провідна установа: | Полтавський державний технічний університет
ім. Юрія Кондратюка (м.Полтава)
Захист дисертації відбудеться ‘‘29’’ жовтня 1999 року о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К35.052.11 у Державному університеті ‘‘Львівська політехніка’’ (290646, Львів-13, вул.С.Бандери, 12, ауд. 207 ІІ-го корпусу)
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Державного університету “Львівська політехніка”(Львів, вул. Професорська,1)
Автореферат розісланий “23” вересня 1999р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради К35.052.11 М.В.Бевз
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зменшення матеріаломісткості як окремих несучих конструкцій, так і споруд в цілому є головною проблемою сучасного будівництва. Одним із можливих шляхів зменшення металомісткості будівельних конструкцій є застосування сталебетонних конструкцій або, як їх ще називають, залізобетонних конструкцій із зовнішнім, у тому числі стрічковим, армуванням.
Розвиток теорії та методів розрахунку міцності, ширини розкриття тріщини та деформативності сталебетонних елементів із зовнішньою стрічковою арматурою у випадку дії поперечних сил має особливе значення, оскільки ця проблема охоплює практично всі сталебетонні конструкції і визначає кількість поперечної арматури, розміри поперечного перерізу, способи армування згинаних та складних конструктивних елементів (балок, консолей, вузлів з’єднання елементів тощо). Та, не зважаючи на численні зусилля дослідників у нашій країні і за кордоном, теорія і методи розрахунку залізобетонних елементів на дію поперечних сил залишаються досить недосконалими; за рівнем розвитку вони значно відстають від методів розрахунку залізобетонних елементів у випадку дії поздовжніх сил і згинальних моментів у нормальних перерізах. А для сталебетонних елементів такі методи практично не опрацьовані. Складний напружений стан сталебетонних конструкцій у зоні дії поперечної сили змушує використовувати наближені прийоми розрахунку, що призводить до зайвої витрати матеріалів у сталебетонних конструкціях, а в деяких випадках до їх недостатньої надійності. Викладене вище визначає актуальність теми дисертаційної роботи і дозволяє класифікувати опір залізобетонних елементів, армованих стрічковою арматурою, дії поперечних сил як наукову проблему, що має велике народногосподарське значення.
Мета і завдання дослідження. Провести експериментально-теоретичні дослідження роботи згинаних сталебетонних елементів із зовнішньою стрічковою арматурою на всіх стадіях навантаження аж до руйнування і на цій підставі визначити несучу здатність залежно від схем навантаження та конструкції, отримати схеми руйнування, оцінити реальний напружено деформований стан та підготувати пропозиції з розрахунку і конструювання сталебетонних елементів, що знаходяться під дією поперечної сили.
Об'єкт дослідження. Згинані сталебетонні балкові елементи із зовнішнім стрічковим армуванням без попереднього напруження, що працюють на дію поперечних сил.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Несуча здатність похилих перерізів звичайних сталебетонних балок

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок