Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ЗНАНЬ У СТУДЕНТІВ ВИЩИХ ПЕДАГОГІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ЗНАНЬ У СТУДЕНТІВ ВИЩИХ ПЕДАГОГІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Назва:
ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ЗНАНЬ У СТУДЕНТІВ ВИЩИХ ПЕДАГОГІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,60 KB
Завантажень:
317
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ВОЛИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
ВОЙНАРОВСЬКИЙ Анатолій Миколайович
УДК 33:37.02+371.3–057.875
ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ЗНАНЬ
У СТУДЕНТІВ ВИЩИХ ПЕДАГОГІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
13.00.09 – „Теорія навчання”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Луцьк – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Волинському державному університеті імені Лесі Українки,
Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, професор
Падалка Олег Семенович,
Національний педагогічний університет
імені М.П. Драгоманова, проректор з економічних питань.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Васянович Григорій Петрович,
Інститут педагогіки і психології професійної освіти
Академії педагогічних наук України
завідувач відділу гуманітарної освіти;
кандидат педагогічних наук, доцент
Коцун Борис Борисович,
Волинський державний університет імені Лесі Українки,
декан педагогічного факультету.
Провідна установа: Прикарпатський національний університет
ім. В. Стефаника, кафедра педагогіки,
Міністерство освіти і науки України, м. Івано-Франківськ.
Захист відбудеться 24 грудня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .051.04 у Волинському державному університеті імені Лесі Українки за адресою: 43021, м.Луцьк, вул. Винниченка, .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Волинського державного університету імені Лесі Українки за адресою: 43021, м. Луцьк, вул. Винниченка, 30а.
Автореферат розісланий 24 листопада 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.С. Петрович


Загальна характеристика роботи
Актуальність дослідження. Удосконалення діяльності вищих навчальних закладів України передбачає впровадження в педагогічний процес нових концепцій і технологій управління професійною підготовкою особистості, ефективного використання результатів науково-педагогічних досліджень. Динамічний розвиток новітніх педагогічних ідей, незалежно від їх використання у вищих навчальних закладах, відбувається у процесі трансформації, модернізації аспектів управління, їх тісного взаємозв’язку з сучасними інформаційними технологіями.
„Національною доктриною розвитку освіти України у ХХІ столітті” передбачаються дії, спрямовані на створення умов, які б допомогли сформувати професійно-економічне мислення молодих вчителів, підвищувати їх інтелектуальний потенціал, готувати до здійснення економічного виховання учня, розвитку його здібностей як творчої особистості. Необхідність дослідження технологій управління у професійно-економічній підготовці вчителя фізичної культури, врахування основних компонентів, що впливають на їх реалізацію – важлива проблема сучасної педагогічної науки і практики, яка потребує всебічного і уважного вивчення та дослідження.
Актуальність розгляду теоретичних та практичних аспектів формування економічних знань у студентів факультетів фізичної культури зумовлена потребою обґрунтування та використання інноваційних технологій управління у сучасній підготовці вчителя. Разом з тим у педагогічній науці недостатньо досліджуються проблеми технологій організації професійно-творчої діяльності викладачів у вищих навчальних закладах в умовах інформатизації освіти, у тому числі питання розробки економічних ідей, осмислення їхнього впливу на професійний розвиток творчої особистості вчителя, використання новітніх інформаційних технологій в економічній підготовці майбутніх спеціалістів. Аналіз наукових першоджерел з проблем розвитку економічної підготовки у сучасній вищій школі свідчить про їх кількісну та якісну недостатність у реальній педагогічній практиці і про поверхневе, упереджене ставлення науковців до цієї важливої проблеми.
Увага дослідників до питань економічної підготовки у вищих навчальних закладах є безперервною, але характеризується або наростанням, або спадом наукового інтересу до цієї актуальної проблеми. В історико-філософському аспекті її торкалися І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ЗНАНЬ У СТУДЕНТІВ ВИЩИХ ПЕДАГОГІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок