Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА РІВНЯ ЯКОСТІ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ

ОЦІНКА РІВНЯ ЯКОСТІ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ

Назва:
ОЦІНКА РІВНЯ ЯКОСТІ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,70 KB
Завантажень:
351
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Одеський національний морський університет
ТИМОЩУК ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
УДК 338.48: 656.025.2
ОЦІНКА РІВНЯ ЯКОСТІ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ
ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ
Спеціальність 08.07.04 „Економіка транспорту і звязку”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки і менеджменту Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Коба Вячеслав Григорович,
Київської державної академії водного транспорту імені
гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного
завідувач кафедри економіки і менеджменту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Примачов Микола Тимофійович,
Одеська національна морська академія,
професор кафедри менеджменту і економіки морського транспорту;
кандидат економічних наук, доцент
Герасименко Віктор Григорович,
Одеський державний економічний університет,
завідувач кафедри економіки і управління туризмом.
Провідна установа: Національний авіаційний університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра економіки, м.Київ.
Захист дисертації відбудеться 29 грудня 2006 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.060.02 в Одеському національному морському університеті за адресою: 65029, м.Одеса, вул. Мечникова, 34.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці ОНМУ за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34.
Автореферат розісланий 28 листопада 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 41.060.02,
кандидат економічних наук, доцент А.М.Холоденко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Світовий досвід переконує, що за умов ринкової економіки все більшого значення набувають фактори, які обумовлюють можливість досягнення і забезпечення якості продукції та послуг як необхідної умови виживання товаровиробників, підвищення їх конкурентоспроможності і водночас критерію результативності господарської діяльності, добробуту суспільства в цілому.
Універсальність проблеми якості загальновизнана економічною наукою. Дана проблема набуває особливої актуальності в Україні у зв’язку з поглибленням ринкових відносин, загостренням конкуренції, вступу до СОТ, що обумовлює необхідність підвищення якісних характеристик продукції, в тому числі і якості туристичних послуг водного транспорту. Якість продукції та послуг є одним з найважливіших чинників успішної діяльності будь-якого підприємства як складова внутрішньоорганізаційного менеджменту, запорука досягнення і підтримання ефективної діяльності організації. Саме тому існує необхідність постійного вдосконалення методів забезпечення, оцінки та управління якістю як універсальної економіко-організаційної категорії.
Проблема якості стала предметом активних досліджень вітчизняних вчених, починаючи з середини ХХ ст., коли підприємства на пострадянському просторі постали перед необхідністю адаптації до світового ринку, передусім в плані його вимог до якості. До таких досліджень слід віднести розробки у галузі маркетингового забезпечення якості таких вчених як Окрошко Н.Г. та Скрябіна Н.І. Активно вивчалися проблеми методології та методики обліку витрат на забезпечення рівня якості Морозовою-Герасимович Н.А., Михайловою Т.П., Коц Г.П., Джерелюк Ю.О. Ґрунтовний аналіз особливостей управління якістю внутрішньо фірмового планування здійснено Стасюк Л.Л. Дослідження в галузі соціально-кадрового забезпечення систем управління підприємствами проводилися Сімченко Н.О., Муромець Н.С., Решміділовою С.Л. Економічні аспекти статистичних методів управління якістю вивчалися Сирмаміїх І.В. Перспективними представляються аналітичні пошуки Кальцева В.Ф. в плані оцінювання економічно обґрунтованих меж підвищення якості продукції промислового призначення та Бібіка Ю.В. – при дослідженні економічних аспектів сертифікації продукції та систем управління якістю за міжнародними стандартами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОЦІНКА РІВНЯ ЯКОСТІ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ ВОДНОГО ТРАНСПОРТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок