Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ УСКЛАДНЕНИХ ФОРМ ХЛАМІДІОЗУ СПІРАМІЦИНОМ У ПОЄДНАННІ З ЛАЗЕРНОЮ ТЕРАПІЄЮ

КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ УСКЛАДНЕНИХ ФОРМ ХЛАМІДІОЗУ СПІРАМІЦИНОМ У ПОЄДНАННІ З ЛАЗЕРНОЮ ТЕРАПІЄЮ

Назва:
КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ УСКЛАДНЕНИХ ФОРМ ХЛАМІДІОЗУ СПІРАМІЦИНОМ У ПОЄДНАННІ З ЛАЗЕРНОЮ ТЕРАПІЄЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,73 KB
Завантажень:
144
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Академія медичних наук України
Інститут дерматології та венерології
МАЛЬЦЕВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 616.08+616.97055.2+615.355+615.33
КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ УСКЛАДНЕНИХ ФОРМ ХЛАМІДІОЗУ СПІРАМІЦИНОМ У ПОЄДНАННІ З ЛАЗЕРНОЮ ТЕРАПІЄЮ
14.01.20 – шкірні та венеричні хвороби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті дерматології та венерології АМН України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Мавров Іван Іванович, Інститут дерматології та венерології АМН України, директор інституту
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Проценко Тетяна Віталіївна, Донецький державний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України, завідувач кафедри дерматовенерології і косметології факультету післядипломної освіти
кандидат медичних наук, доцент Савоськіна Вікторія Олександрівна, Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України, доцент кафедри дерматовенерології
Провідна установа: Національний медичний університет ім. акад. О.О.Богомольця МОЗ України, кафедра шкірних та венеричних хвороб з курсом проблем СНІДу, м. Київ.
Захист відбудеться „16” листопада 2006 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.603.01 при Інституті дерматології та венерології АМН України за адресою: 61057, м. Харків, вул. Чернишевського, 7/9.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту дерматології та венерології АМН України (61057, м. Харків, вул. Чернишевського, 7/9).
Автореферат розісланий „30” вересня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор медичних наук Бондаренко Г.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В останні роки в Україні та інших країнах виявлено значне розповсюдження урогенітальної хламідійної інфекції, яка перебігає з різними клінічними проявами зі сторони сечостатевих органів, зумовлює висхідні екстрагенітальні ускладнення, внаслідок чого нерідко порушується репродуктивна здатність, що є причиною безпліддя (Г.И. Мавров, 1996, 2000; В.М. Гранитов, 2000; И.И. Мавров, 2005). Інколи хламідії спричиняють тяжкі патологічні стани сечостатевої системи, це є причиною септичних і спонтанних викиднів, висхідних інфекцій органів малого тазу, септицемій у пологах. Частіше хламідійна інфекція перебігає безсимптомно, і це сприяє значному ії розповсюдженню (Г.И. Мавров, Г.М. Бондаренко, С.В. Унучко, 2000).
Хламідіоз є захворюванням, при якому вражуються різні органи та тканини. Інфекція не обмежується слизовими оболонками сечостатевих органів. Так, хламідії здатні інфікувати моноцити крові та розмножуватися в них.
Хламідії можуть також інфікувати Т-лімфоцити і здійснювати в них продуктивний цикл розвитку. При цьому функціонування клітини порушується, що може бути одним з механізмів розвитку імунодефіциту при хламідійній інфекції (Г.И. Мавров, 2003).
Хламідіоз слід розглядати як системне захворювання і відповідним чином здійснювати етіотропну і патогенетичну терапію, навіть якщо клінічні прояви обмежуються локальними симптомами зі сторони слизових оболонок сечо-статевої системи. Поряд з цим, патогенез запальних процесів, зумовлених хламідіями, до кінця не з'ясований. Повністю не виявлено характер і ступінь морфологічних порушень у сечостатевих органах. При цьому, невирішеність проблеми лікування хламідіозів, особливо їх хронічних рецидивуючих форм, зумовлена не лише біологічними особливостями збудника захворювання – хламідій, але й анатомічними змінами в сечостатевих органах, що робить, без сумніву, актуальними пошук нових можливостей терапевтичного впливу при лікуванні хворих на урогенітальний хламідіоз.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася в межах наукової тематики Інституту дерматології та венерології АМН України. Дослідження є фрагментом комплексної науково-дослідної роботи “Вплив сифілісу, сечостатевого хламідіозу і мікоплазмозу на репродуктивну функцію: епідеміологія, клініка, патогенез, діагностика, лікування і профілактика безплідності, невиношування вагітності, які пов'язані з венеричними інфекціями” (шифр ОК 08.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: КОМПЛЕКСНЕ ЛІКУВАННЯ УСКЛАДНЕНИХ ФОРМ ХЛАМІДІОЗУ СПІРАМІЦИНОМ У ПОЄДНАННІ З ЛАЗЕРНОЮ ТЕРАПІЄЮ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок