Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат українською: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ РЕАЛІЗАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Загрузка...

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ РЕАЛІЗАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ / сторінка 5

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ РЕАЛІЗАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,03 KB
Завантажень:
482
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Визначено, що на досліджуваних підприємствах функції управління реалізаційними процесами групуються наступним чином: організація управління; прогнозування і планування; управління науково-технічним розвитком і технічною підготовкою рекламної, аналітичної і збутової діяльності; координація й оперативне управління; управління персоналом, сервісним обслуговуванням, фінансовими потоками і т. д. Необхідність такого групування випливала з класифікаційних ознак і цілком відповідає їм. Впровадження єдиної системи класифікації і позначення функцій управління є важливим засобом узагальнення і поширення сучасної технології їхнього виконання. На відміну від діючої класифікації, визначення складу функцій на єдиній класифікаційній основі може істотно розширити можливості порівняльного аналізу технології виконання однорідних функцій управління службами збуту на різних підприємствах з різними типами виробництва для вибору оптимального варіанту. Детальна класифікація функцій управління за видом, напрямком і предметом впливу наведена на рис. 1.
У дисертації доведено, що сучасна концепція промислового збуту полягає у тому, щоб вся діяльність підприємства (науково-технічна, виробнича, у сфері капітальних вкладень, збутова, технічне обслуговування і т. д.) ґрунтувалася на знанні споживчого попиту і його змін у перспективі. Більше того, одна з цілей збуту полягає у виявленні незадоволених запитів покупців, щоб орієнтувати виробництво на задоволення цих запитів. Реалізаційна діяльність означає розробку, виробництво і збут того, на що дійсно є споживчий попит. Система збуту ставить виробництво товарів у функціональну залежність від запитів і вимагає виробляти товари в асортименті й обсязі, потрібному споживачеві. Служба збуту є мозковим центром, джерелом інформації і рекомендацій не тільки ринкової, але і виробничої, науково-технічної і фінансової політики виробника.


Рис. . Класифікація функцій управління реалізаційними процесами за видом, напрямком та предметом впливу (підхід запропоновано автором)


Тут на основі ретельного аналізу стану і динаміки попиту і ділової кон'юнктури вирішується питання про необхідність, перспективність, прибутковість виробництва того або іншого продукту. Так, досліджуючи процес управління реалізаційними процесами на ВАТ “Дніпропетровський завод металоконструкцій ім. І.В. Бабушкіна”, ТОВ “Придніпровський механічний завод”, ДПВО “Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова” визначено, що реалізація функцій управління повинна відбуватися на основі зміщення центру прийняття господарських рішень від виробничих ланок до ланок збуту.
У третьому розділі “Удосконалення механізму управління реалізаційними процесами на машинобудівних підприємствах” визначено, що соціальне прогнозування є новинкою в практиці прогнозу майбутнього реалізаційного процесу на машинобудівних підприємствах. Доведено, що економічним механізмом управління соціальними ризиками є система форм і методів щодо мінімізації соціальних ризиків, що забезпечує гармонізацію інтересів підприємства щодо збуту продукції і споживача в економічній забезпеченості в ситуації соціального ризику. Соціальний ризик-менеджмент є частиною управління реалізаційними процесами на машинобудівних підприємствах щодо протидії видам соціальних ризиків: соціальна безпека, соціальний і економічний розвиток, ризик втрати засобів існування тощо. Об’єктом його є оптимальна безпека, яка необхідна для функціонування соціальної системи в процесах реалізації, тобто споживача і машинобудівного підприємства. Соціальний маркетинг у дослідженні визначено як баланс між потребами різних споживачів і довгостроковими потребами машинобудівного підприємства в реалізації своєї продукції. У дисертації доведено, що при розробці системи управління соціальними чинниками впливу на процес реалізації продукції машинобудівних підприємств є необхідним здійснення технології соціального маркетингу в узгодженні з системою збуту, що вимагає від виробництва випуску якісної продукції відповідно до світових стандартів (рис.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно
Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ РЕАЛІЗАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок