Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ РЕАЛІЗАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ РЕАЛІЗАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ / сторінка 6

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ РЕАЛІЗАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,03 KB
Завантажень:
482
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
2).
Впровадження такої системи на машинобудівних підприємствах пов’язана із значними змінами у суспільному житті, серед яких можна назвати особливо значимі фактори, які впливають на реалізацію товарів: соціальні фактори (осмисленням споживачем своїх прав, боротьба за покращення екології, суспільний та профспілковий рух), політичні фактори (трудове законодавство, політика влади у відношенні до підприємництва).
Ефективність реалізаційної діяльності машинобудівних підприємств визначається залежно від конкурентоспроможності його продукції на ринку. І тут необхідно оперативно досліджувати та аналізувати результати реалізаційної діяльності з метою негайного коригування завдання по асортименту, якості та задоволенню ринкових потреб у межах виробничої програми, що виконується.
Рис. . Схема управління соціальними ризиками у процесі реалізації продукції на машинобудівних підприємствах
При цьому прогнозування, спираючись на результати оперативного аналізу, дозволяє з’ясувати наслідки заходів по коригуванню виробничої програми, які виконуються та пропонуються. Отже, прогнозування реалізаційної діяльності набуває особливого значення при розширенні сфери діяльності машинобудівних підприємств, при посиленні відповідальності керівників за рішення, що приймаються, за кінцеві, господарські, реалізаційні та економічні результати.
Доведено, що розробка механізмів управління товарами на машинобудівних підприємствах є ядром реалізаційних рішень, навколо якого формуються інші рішення, пов'язані з умовами вироблення продукції і методами її просування до кінцевого покупця. Крім того, ефективність реалізаційних процесів залежить, в основному, від пропозиції продукції, яка добре сприймається на ринку і завжди може забезпечити підприємству стійку реалізацію і, як наслідок, зміцнення його фінансового положення. Тому розробка напрямів оперативного і стратегічного планування і регулювання асортименту також повинна базуватись на взаємодії служб маркетингу та збуту.
Визначено, що одним з основних параметрів збутової політики є вибір оптимального каналу реалізації продукції. При цьому не можна виключати одночасне існування прямих, непрямих (посередники) та змішаних каналів. На машинобудівних підприємствах повинні бути використані всі інструменти збуту, до яких відноситься встановлення ціни, дизайн, реклама тощо. Доведено, що ухвалення реалізаційних рішень на машинобудівних підприємствах, направлених на формування відношення “ціна-якість” може розподілятися за двома напрямками: або шляхом зміни винагороди за певну якість або шляхом зміни якості при збереженні ціни.
Зрештою, проблема оцінки якості продукції полягає в порівнянні всієї або основної маси споживчих характеристик. У якості інтегрального показника для такого порівняння пропонується використовувати функцію корисності. В дисертації розраховано компенсаційну оцінку характеристик і властивостей продукції. При компенсаційній оцінці результуючу корисність від придбання одиниці продукції пропонуємо визначити таким чином:
U = d1 S + d2 J. (1)
Показники S, J характеризують рівень відповідності вимогам покупця вартісних і якісних характеристик продукції. Коефіцієнти d1 і d2 показують питому вагу атрибутів S, J.
При оцінці вартості продукції споживач аналізує ціну споживання, що складається з ціни придбання і вартості експлуатації. Показник, що характеризує близькість вартісних параметрів продукції вимогам споживача, можна записати у такому вигляді:
S = c1 gпок + с2 gек, (2)
де с1 – питома вага характеристики “ціна покупки”;
с2 – питома вага характеристики “вартість експлуатації”;
gпок – одиничний параметричний показник, що оцінює близькість ціни покупки продукції до бажаного споживачем значення;
gек – одиничний параметричний показник, що оцінює близькість вартості експлуатації продукції до бажаного споживачем значення.
При оцінці якості продукції споживач використовує якісні параметри продукції, які відповідають його вимогам:
(3)
де a – питома вага характеристики “якість продукції”;
g – одиничний параметричний показник, що оцінює близькість якості купленої продукції до бажаного споживачем значення.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ РЕАЛІЗАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ НА МАШИНОБУДІВНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок