Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ПРОФІЛАКТИКА АКУШЕРСЬКИХ І перинатальних УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК З гестаційною ПАТОЛОГІЄЮ НИРОК

ПРОФІЛАКТИКА АКУШЕРСЬКИХ І перинатальних УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК З гестаційною ПАТОЛОГІЄЮ НИРОК / сторінка 2

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА АКУШЕРСЬКИХ І перинатальних УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК З гестаційною ПАТОЛОГІЄЮ НИРОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,02 KB
Завантажень:
124
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 

Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана згідно з планом НДР кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО Донецького державного медичного університету ім. М. Горького і є фрагментом комплексної теми “Розробити, науково обґрунтувати та впровадити лікувально-профілактичні заходи зі зниження ускладнень у перинатальному періоді у жінок щодо збереження репродуктивного здоров'я сім'ї” (№ держ. реєстрації 0101U009004) МОЗ України, а також спільної Шведсько-Української програми “Покращання перинатальної допомоги”. Автор є співвиконавцем даної теми.
Мета дослідження: Знизити ускладнення перебігу вагітності, пологів і покращити стан немовлят у пацієнток з гестаційною патологією нирок шляхом розробки науково-обґрунтованих схем профілактики і лікування.
Задачі дослідження.
1.
Провести ретроспективний клініко-статистичний аналіз особливостей перебігу вагітності, пологів і стану немовлят у жінок з гестаційною патологією нирок.
2.
Вивчити поширеність безсимптомної бактеріурії.
3.
Оцінити мікробіологічний спектр сечі при безсимптомній бактеріурії у жінок з гестаційною патологією нирок.
4.
Вивчити деякі показники цитокинів, гормонального й імунного статусу у вагітних з гестаційною патологією нирок.
5.
Розробити і науково обґрунтувати схеми профілактики гестаційної патології нирок і вивчити віддалені результати.
Об'єкт дослідження – акушерські та перинатальні ускладнення у вагітних з гестаційною патологією нирок.
Предмет дослідження – стан цитокінового, імуно-гормонального гомеостазу у вагітних з гестаційною патологією нирок, перебіг перинатального періоду, морфо-функціональні особливості плацент.
Методи дослідження: клінічні, інструментальні, мікробіологічні, гормональні, імунологічні, морфологічні, імуногистохімічні, статистичні.
Наукова новизна отриманих результатів.
Доповнено дані про особливості перебігу вагітності, пологів і стану немовлят у жінок з гестаційною патологією нирок.
Вперше в Донецькій області вивчено поширеність безсимптомної бактеріурії серед вагітних.
Вивчено фактори ризику виникнення і розвитку ускладнень вагітності та пологів у жінок з гестаційною патологією нирок.
Вперше вивчені деякі показники цитокинів, гормонального й імунного статусу у вагітних з гестаційною патологією нирок, а також стан системи плацента–плід–новонароджений.
Вперше розроблений алгоритм діагностики ІСВШ на етапі жіночої консультації та пологового будинку.
Вперше розроблений диференційований метод лікування і реабілітації пацієнток з гестаційною патологією нирок з урахуванням їх імунного і гормонального профілю.
Практичне значення отриманих результатів. Розроблена і впроваджена в практичну охорону здоров'я науково обґрунтована схема профілактичних заходів для вагітних груп ризику щодо гестаційної патології нирок, заснована на вивченні деяких показників цитокинів, імунітету і гормонального фону з використанням алгоритму діагностики ІСВШ на етапі жіночої консультації та пологового будинку, застосування поетапної схеми диспансеризації і реабілітації, дозволила покращити перебіг вагітності, пологів і результат для плода і новонародженого.
Результати дослідження впроваджені в Донецькому регіональному центрі охорони материнства та дитинства, НДІ медичних проблем сім'ї, міських лікарнях №№ 3, 6, 24, у гінекологічних відділеннях і жіночих консультаціях міських лікарень м. Донецька і Донецької області. Дані, отримані в науковій праці, використовуються в навчальному процесі на кафедрі акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти Донецького державного медичного університету ім. М. Горького.
Особистий внесок здобувача. Дисертантом самостійно проаналізовані джерела наукової літератури і патентна документація щодо проблеми гестаційної патології нирок.
Автором визначені мета і задачі наукової роботи, сформульована концепція дослідження. Розроблено методологію дослідження і спеціальні карти обліку, по яких обстежені пацієнтки та їхні немовлята.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА АКУШЕРСЬКИХ І перинатальних УСКЛАДНЕНЬ У ЖІНОК З гестаційною ПАТОЛОГІЄЮ НИРОК

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок