Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ХОЛОДНЕ ФОРМУВАННЯ ЗАГОТОВОК З МІНІМАЛЬНИМИ РАДІУСАМИ КРИВИЗНИ З ВАЖКОДЕФОРМІВНИХ ЛИСТОВИХ МАТЕРІАЛІВ

ХОЛОДНЕ ФОРМУВАННЯ ЗАГОТОВОК З МІНІМАЛЬНИМИ РАДІУСАМИ КРИВИЗНИ З ВАЖКОДЕФОРМІВНИХ ЛИСТОВИХ МАТЕРІАЛІВ

Назва:
ХОЛОДНЕ ФОРМУВАННЯ ЗАГОТОВОК З МІНІМАЛЬНИМИ РАДІУСАМИ КРИВИЗНИ З ВАЖКОДЕФОРМІВНИХ ЛИСТОВИХ МАТЕРІАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,36 KB
Завантажень:
55
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Вінницький національний технічний університет
Савуляк Віктор Валерійович
УДК 621.774; 621.98
ХОЛОДНЕ ФОРМУВАННЯ ЗАГОТОВОК З МІНІМАЛЬНИМИ РАДІУСАМИ КРИВИЗНИ З ВАЖКОДЕФОРМІВНИХ ЛИСТОВИХ МАТЕРІАЛІВ
Спеціальність 05.03.05 – процеси та машини обробки тиском
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому національному технічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Сивак Іван Онуфрійович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри технології та автоматизації машинобудування.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Шамарін Юрій Євгенович,
Державне науково-дослідне об’єднання “Славутич”, м. Київ, генеральний директор.
кандидат технічних наук, доцент
Калюжний Володимир Леонідович,
Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут”, доцент кафедри механіки пластичності та ресурсозберігаючих процесів.
Провідна установа: | Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля, кафедра “Обладнання для обробки металів тиском”, Міністерство освіти і науки України, м. Луганськ.
Захист відбудеться " 28 " лютого 2007 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.052.03 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ГНК
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Вінницького національного технічного університету (21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ГНК).
Автореферат розісланий " 25 " січня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Дерібо О.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення конкурентоспроможності машин в умовах ринкової економіки вимагає особливої уваги до проблем підвищення їх надійності та довговічності, зменшення собівартості. Використання гофрованих листових деталей для створення легких конструкцій високої жорсткості або в якості функціональних елементів машин (наприклад, бурякорізальних ножів) дозволяє досягнути прогресу у вирішенні цих проблем.
Виготовлення профільованих заготовок, в тому числі і гофрованих, із важкодеформівних матеріалів методами обробки металів тиском стримується, в основному, браком, який виникає внаслідок локального руйнування матеріалу. Тому на виробництві, наприклад, для виготовлення бурякорізальних ножів переважно використовують обробку різанням.
На даний момент практично відсутні достатньо точні методи розв’язання задач пластичного формоутворення гофрованих заготовок із важкодеформівних тонколистових сталей, конструкція яких вимагає значної локалізації деформації.
На практиці процеси листового штампування розробляються переважно на основі експериментальних досліджень, які можуть відрізнятися від реального процесу. Експериментальний підхід до побудови технологічних процесів зумовлений тим, що властивості заготовок з листових матеріалів в процесі виготовлення залежать від геометричних параметрів заготовки, схеми навантаження, пластичності металу тощо. Актуальною є проблема розробки та подальшого вдосконалення експериментальних методів побудови кривих течії, діаграм пластичності, поверхонь граничних деформацій, вид яких визначався б тільки матеріалом листа, та подальшого розвитку на цій основі математичних моделей процесів пластичної формозміни листових заготовок. Отримані математичні моделі можуть слугувати базою для автоматизації й оптимізації розрахунків та проектування.
Необхідно також відзначити, що створення більш досконалих і точних методів досліджень пластичності листових матеріалів та розробка нових технологічних процесів профілювання листа є актуальною науково-технічною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи відповідає пріоритетним напрямкам розвитку науки і техніки на період до 2006 року, які визначені в Законі України від 11.07.2001 р. за №2623-ІІІ “Про пріоритетні напрямки науки і техніки”; науковому напрямку “Розвиток феноменологічної теорії руйнування матеріалів при великих пластичних деформаціях та розробка на цій основі нових та удосконалення існуючих технологій обробки металів тиском” наукової школи Вінницького національного технічного університету (ВНТУ).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ХОЛОДНЕ ФОРМУВАННЯ ЗАГОТОВОК З МІНІМАЛЬНИМИ РАДІУСАМИ КРИВИЗНИ З ВАЖКОДЕФОРМІВНИХ ЛИСТОВИХ МАТЕРІАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок