Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ПРИЙОМІВ ВІДБОРУ ГУСЕЙ НА ПІДВИЩЕННЯ ВІДТВОРНИХ ЯКОСТЕЙ ТА ПЕРО-ПУХОВОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ

УДОСКОНАЛЕННЯ ПРИЙОМІВ ВІДБОРУ ГУСЕЙ НА ПІДВИЩЕННЯ ВІДТВОРНИХ ЯКОСТЕЙ ТА ПЕРО-ПУХОВОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРИЙОМІВ ВІДБОРУ ГУСЕЙ НА ПІДВИЩЕННЯ ВІДТВОРНИХ ЯКОСТЕЙ ТА ПЕРО-ПУХОВОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,73 KB
Завантажень:
493
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КРАСНОЩОК ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ
УДК 639.082.4
УДОСКОНАЛЕННЯ ПРИЙОМІВ ВІДБОРУ ГУСЕЙ НА ПІДВИЩЕННЯ ВІДТВОРНИХ ЯКОСТЕЙ ТА ПЕРО-ПУХОВОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ
06.02.01 – розведення та селекція тварин
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук
Херсон – 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Херсонському державному аграрному університеті, Міністерства аграрної політики України.
 
Науковий керівник – Коваленко Віталій Петрович - доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент УААН, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри генетики і розведення сільськогосподарських тварин, проректор з наукової роботи Херсонського державного аграрного університету.
Офіційний опонент – Дєбров Валерій Васильович - доктор сільськогосподарських наук, доцент кафедри виробництва та агробізнесу. Херсонський державний аграрний університет.
Офіційний опонент – Патрєва Людмила Семенівна – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри спеціальної зоотехнії. Миколаївський державний аграрний університет.
Провідна установа – Національний аграрний університет Кабінету міністрів України. м. Київ.
Захист дисертації відбудеться 9 жовтня 2003 року
О 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 67.830.02 в Херсонському державному аграрному університеті (73006 Херсон, вул. Рози Люксембург, 23, головний навчальний корпус, ауд. 118).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Херсонського державного аграрного університету за адресою: 73006 Херсон, вул. Рози Люксембург, 23, головний навчальний корпус.
Автореферат розісланий 5 вересня 2003 року
Вчений секретар
спеціалізованої ради Карапуз В.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Гусівництво порівняно з іншими галузями птахівництва ведеться в основному на екстенсивній основі. Це обумовлено як особливостями відтворення птиці даного виду, так і недосконалістю технологічного обладнання, а також незначною інтенсивністю селекції в родинних стадах. При цьому гуси переважно використовуються для виробництва м’яса та обмеженого обсягу відгодівлі на жирну печінку. У зв’язку з цим необхідність в комплексному використанні продукції гусівництва, зокрема і перо-пухової сировини, набуває незаперечної актуальності.
Традиційні форми ведення галузі передбачають отримання перо-пухової сировини після забою. Поряд з цим дослідження останніх років вказують на доцільність прижиттєвого обскубування гусей, що дає значний економічний ефект і сприяє досягненню конкурентоспроможності галузі (Дєбров В.В., 2001). Виходячи з цього, слід вважати актуальними дослідження спрямовані на розробку прийомів відбору на підвищення відтворних якостей та перо-пухової продуктивності, використовуючи класи розподілу птахів за живою масою у різні вікові періоди, та під впливом генотипових та паратипових факторів.
Зв'язок роботи з науковими темами і програмами. Виконана дисертаційна робота становила основний розділ планової теми: “Удосконалення методів селекції та комплексного використання продукції гусівництва шляхом створення перспективного генофонду з високими репродуктивними якостями, перо-пухової сировини, м'яса і жирної печінки”, що входила до тематики досліджень Херсонського державного аграрного університету (№ держреєстрації 0195U003783).
Мета та задачі досліджень. Дисертаційна робота виконана з метою розробки методів відбору і оцінки міжпородного гібриду гусей поєднання рейнські х кубанські на підвищення їх перо-пухової та м’ясної продуктивності, а також відтворних якостей. Відповідно до зазначеної мети були поставлені наступні завдання.
1. Розробити спосіб відбору інкубаційних яєць в кінці періоду несучості, застосовуючи калібрування за масою та індексом форми, для підвищення виведення гусенят .
2. Удосконалити прийоми відбору гусей шляхом встановлення оптимальних класів розподілу за живою масою в різні вікові періоди, які мають високий вихід перо-пухової сировини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ПРИЙОМІВ ВІДБОРУ ГУСЕЙ НА ПІДВИЩЕННЯ ВІДТВОРНИХ ЯКОСТЕЙ ТА ПЕРО-ПУХОВОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок