Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: ПРОДУКТИВНІСТЬ СОЇ ЗАЛЕЖНО ВІД МОДЕЛЕЙ ТЕХНОЛОГІЙ ЇЇ ВИРОЩУВАННЯ В УМОВАХ ПРАВОБЕРЕЖНОГО ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ

Загрузка...

ПРОДУКТИВНІСТЬ СОЇ ЗАЛЕЖНО ВІД МОДЕЛЕЙ ТЕХНОЛОГІЙ ЇЇ ВИРОЩУВАННЯ В УМОВАХ ПРАВОБЕРЕЖНОГО ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ / сторінка 11

Назва:
ПРОДУКТИВНІСТЬ СОЇ ЗАЛЕЖНО ВІД МОДЕЛЕЙ ТЕХНОЛОГІЙ ЇЇ ВИРОЩУВАННЯ В УМОВАХ ПРАВОБЕРЕЖНОГО ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,13 KB
Завантажень:
342
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Коефіцієнт окупності енерговитрат при цьому був максимальним і складав, відповідно – 4,01 і 3,59. Обгрунтовано переваги і доцільність впровадження запропонованої моделі технології вирощування сої.
ПРОПОЗИЦІЇ ВИРОБНИЦТВУ
На основі проведених польових і лабораторних досліджень, а також їх економічного та біоенергетичного аналізу, агроформуванням правобережного Лісостепу України рекомендується:
1.
Вирощувати інтенсивні сорти сої типу Агат із застосуванням моделі технології, яка передбачає внесення мінеральних добрив в дозі N30(ВАС)P60K60 на фоні інокуляції насіння ризоторфіном (штам 634 б), вапнування (0,5 норми за г.к.) та проведення полицевого обробітку грунту на 25-27 см.
ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1.
Петриченко В.Ф., Джура Ю.М. Фактори підвищення продуктивності сої в умовах Лісостепу//Зб. наук. праць Інституту землеробства УААН. – К., 2002. – Вип. 3-4. – С. 78-83. (Участь автора 60%).
2.
Джура Ю.М. Обгрунтування впливу факторів інтенсифікації технології вирощування сої на врожай насіння в Лісостепу України//Зб. наук. праць Вінницького ДАУ. – Вінниця, 2002. – Вип. 13. – С. 49-53.
3.
Джура Ю.М. Урожайність і якість насіння сої залежно від умов вирощування в правобережному Лісостепу України//Корми і кормовиробництво. – Вінниця, “Тезис”, - 2003. – Вип. 50. – С. 69-75.
4.
Джура Ю.М. Формування продуктивності сої залежно від агротехнічних прийомів в умовах правобережного Лісостепу України//Корми і кормовиробництво. – Вінниця, “Тезис”, - 2003. – Вип. 51. – С. 106-110.
АНОТАЦІЯ
Джура Ю.М. Продуктивність сої залежно від моделей технологій її вирощування в умовах правобережного Лісостепу України. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.09 – рослинництво. – Вінницький державний аграрний університет, Вінниця, 2003 р.
У дисертаційній роботі викладено результати досліджень з питань вивчення сортових особливостей росту, розвитку та формування урожаю сої залежно від моделей технологій її вирощування, які грунтуються на застосуванні різних способів обробітку грунту та доз мінеральних добрив; встановлення сортових особливостей формування фотосинтетичних показників у сої; обгрунтування впливу способів обробітку грунту та доз добрив на формування симбіотичного апарату та рівнів біологічної фіксації азоту сортів сої; оцінки показників індивідуальної продуктивності рослин та урожайності і якості насіння сортів сої; економічної і біоенергетичної оцінки моделей технологій вирощування сої.
Одержаний і узагальнений матеріал дає можливість запровадити у виробництво моделі технологій вирощування сої для господарств з різним рівнем ресурсного забезпечення виробництва, що дасть можливість суттєво підвищити продуктивність цієї культури при вирощуванні в умовах правобережного Лісостепу України.
Ключові слова: соя, моделі технологій вирощування, дози добрив, вапнування, способи обробітку грунту, фотосинтетична і симбіотична продуктивність, урожайність, якість насіння, економічна і біоенергетична ефективність.
АННОТАЦИЯ
Джура Ю.М. Продуктивность сои в зависимости от моделей технологий ее выращивания в условиях правобережной Лесостепи Украины. – Рукопись.
Диссертация на соискание научной степени кандидата сельскохозяйственных наук по специальности 06.01.09 – растениеводство. – Винницкий государственный аграрный университет, Винница, 2003 г.
В диссертационной работе изложены результаты исследований по вопросам: изучения сортовых особенностей роста, развития и формирования урожая сои в зависимости от моделей технологий ее выращивания, которые базируются на применении разных способов возделывания почвы и доз минеральных удобрений; установления сортовых особенностей формирования фотосинтетических показателей у сои; обоснования влияния способов возделывания почвы и доз минеральных удобрений на формирование симбиотического аппарата и уровней биологической фиксации азота сортов сои; оценки показателей индивидуальной продуктивности растений, урожайности и качества семян сортов сои; экономической и биоэнергетической оценки моделей технологий выращивания сои.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ПРОДУКТИВНІСТЬ СОЇ ЗАЛЕЖНО ВІД МОДЕЛЕЙ ТЕХНОЛОГІЙ ЇЇ ВИРОЩУВАННЯ В УМОВАХ ПРАВОБЕРЕЖНОГО ЛІСОСТЕПУ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок