Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ПАРАМЕТРАМИ ТА СТРУКТУРОЮ МЕРЕЖ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ

Загрузка...

ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ПАРАМЕТРАМИ ТА СТРУКТУРОЮ МЕРЕЖ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ / сторінка 2

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ПАРАМЕТРАМИ ТА СТРУКТУРОЮ МЕРЕЖ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,92 KB
Завантажень:
477
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
При цьому дисертаційна робота не претендує на рішення повного комплексу питань по удосконаленню систем мобільного зв'язку.
Задачами дослідження визначено:
1.
розробку багатовимірної структури автоматизованої системи управління;
2.
розробку методики визначення появи “острівних” зон;
3.
розробку способу визначення середньої довжини зони “тіні”;
4.
розробку методики використання помилок, що утворюються під впливом завад, для захисту радіомереж від ненавмисних втручань;
5.
розробку методики аналізу абонентського навантаження при введенні в експлуатацію нової базової станції.
Об'єкт дослідження. Об'єктом дослідження є системи мобільного зв'язку стандарту GSM з модифікацією за етапами GPRS-EDGE-HSDPA до стандарту 3G.
Предмет дослідження. Предметом дослідження є показники якості мобільного зв’язку та методи управління параметрами мережі мобільного зв'язку.
Методи дослідження. При дослідженні застосовувалися методи теорії систем масового обслуговування, функціонального аналізу, загальної теорії управління, інтегральні та диференційні рівняння, а також експериментальні дослідження.
Наукова новизна. Наукова новизна одержаних результатів полягає в тому, що в роботі вперше:
1.   розроблено багатовимірну структуру автоматизованої системи управління якісними показниками мобільного зв’язку.
2. розроблений метод встановлення та налаштування антен базових станцій, який враховує особливості забудівлі в мікрорайоні, що представляє інтерес.
3.  запропоновано вирази для оцінки ділянок затінювань, які пропонується використовувати при поточному моніторингу базових станцій.
4.   обґрунтовано методи локалізації абонентського навантаження при введенні в експлуатацію нової базової станції при налаштуванні систем та оцінюванні ефективності роботи системи.
Обґрунтованість і достовірність наукових положень, висновків і рекомендацій забезпечена коректним використанням математичного апарату, експериментальною збіжністю випробувань та теоретичних результатів. Отримані нові наукові результати узагальнюючого характеру при відповідних спрощеннях та припущеннях можуть бути зведені до добре відомих, багатократно перевірених та експериментально-часткових результатів.
Практична цінність отриманих результатів роботи полягає в наступному:
- розроблено багатовимірну структуру автоматизованої системи управління (АСУ) якісними показниками мобільного зв’язку, що побудована за ознакою відокремлення однорідних за характером підсистем, що дозволило визначити вихідні дані для вирішення задач управління бездротовим зв’язком та побудувати інформаційні моделі взаємозв’язку вихідної інформації;
-
запропоновано методику оцінки конфігурацій зон “тіні”, враховуючи які, можна удосконалити радіопланування із такими вихідними параметрами, як координати базової станції (БС), висота підйому та нахил антен БС, потужність передавача БС та робоча частота, геометрія та розташування досліджуваного району та параметри будівель всередині нього;
-
розроблено методику аналізу абонентського навантаження при введенні в експлуатацію нової БС, застосування якої дає оператору мобільного зв’язку наочну картину просторово-часового розподілу абонентського трафіку.
Апробація роботи. Основні положення роботи доповідалися та обговорювалися на: Міжнародній конференції студентів та аспірантів „Ломоносов – 2002” (м. Москва, 2002), Міжнародній науково-технічній конференції студентів, аспірантів та молодих спеціалістів „Світ інформації та телекомунікацій” (м. Київ, 2002), ІІ-ій науково-технічній конференції „Приоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення” (м. Київ, 2004), Ювілейній X Міжнародній конференції з фізики і технології тонких плівок “МКФТТП-X” (м. Івано-Франківськ, 2005).
Особистий внесок здобувача полягає в самостійному виконанні теоретичної й розрахункової частин роботи та інтерпретації отриманих результатів. В дисертаційній роботі узагальнено результати поточних досліджень автора.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ПАРАМЕТРАМИ ТА СТРУКТУРОЮ МЕРЕЖ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок