Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ПАРАМЕТРАМИ ТА СТРУКТУРОЮ МЕРЕЖ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ

ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ПАРАМЕТРАМИ ТА СТРУКТУРОЮ МЕРЕЖ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ / сторінка 4

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ПАРАМЕТРАМИ ТА СТРУКТУРОЮ МЕРЕЖ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,92 KB
Завантажень:
477
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Розрахункова інтерференційна картина в цих випадках залежить від дрібних деталей рельєфу та конструкцій будівель, які не можуть бути враховані жодними цифровими картами, оскільки вказана картина змінюється у часі і залежить від природних явищ.
Розроблений метод розрахунку поля, який поєднує переваги статистичного підходу з перевагами детерміністських методів, що дозволяють врахувати особливості забудови в мікрорайоні, що представляє інтерес. Середній кутовий розподіл інтенсивності випромінювання, що приходить до приймального пункту, антена якого розташована значно нижче за дахи навколишніх будівель, має унімодальний характер. Він описується функцією , де кут відраховується від лінії, що з’єднує БС і мобільну станцію (МС). Розподіл має форму кардіоди з максимумом в напрямі від МС до БС.
Для урахування особливостей міської забудови вводиться нормування амплітуд кутового спектру хвиль. Воно здійснюється таким чином: у мікрорайоні, що аналізується, виділяється точка C, що відповідає центру даної території. У цій же точці знаходиться середнє значення поля . Далі в цій же точці при “вилучених” будівлях знаходиться поле, що створюється спектром хвиль. Для цього на деякому замкнутому навколо мікрорайону контурі Г розташовується N еквівалентних джерел, що формують спектр хвиль. Для зручності обрано контур Г у вигляді радіусу b із центром в точці С. З урахуванням статистичної незалежності хвиль що приходять з різних напрямів, отриманий вираз для сумарного поля в точці C:
, (1)
де А – амплітудний множник, – кутове положення n-ого джерела,
b – радіус замкненої зони, N – кількість джерел.
У ділянках, що достатньо віддалені від БС, середнє значення поля в межах обмеженого мікрорайону, яке розраховане з використанням статистичних моделей, змінюється порівняно мало. Відповідно, параметри b та N повинні бути такі, щоб сумарне поле у будь-якій точці всередині мікрорайону настільки ж мало відрізнялася від поля у точці С. Чисельні розрахунки показують, що для виконання вказаних вимог досить вибрати b = R, де R – відстань між БС і центром мікрорайону, а , де – кутова відстань між двома сусідніми джерелами С.
Після знаходження амплітудного множника А розв'язується задача дифракції еквівалентних джерел на групі будівель, що розташовані в межах мікрорайону, який представляє інтерес. Враховуються поля прямих хвиль та хвиль, що однократно відображаються від будівель або поверхні землі, причому вказані поля додаються квадратично, тобто додаються потужності цих сигналів (враховуючи статистичну незалежність хвиль опромінюючого спектру). На основі теорії викидів випадкових процесів запропоновано загальний вираз для довжини затіненої ділянки з урахуванням зв’язку між дисперсією висот та нахилів випромінюваної поверхні:
, ( 2)
де – довжина затіненої ділянки, – щільність ймовірності функції , z – рельєф висот поверхні над площиною , що визначається як
Коефіцієнтом визначається функція затінювання ділянки поверхні: , де – загальна довжина випромінюваної ділянки поверхні по напряму розповсюдження сигналу;
– напрямок кута сигналу, – ступінчасто-експоненціальна функція.
Перевагою даної розробленої методики є виключення з розгляду повторних затінювань. Оскільки при традиційному підході необхідно конкретизувати вид кореляційної функції висот, накладати обмеження на радіуси кривизни нерівностей і розкладати функцію висот в ряд в точках торкання променя. В одержаних виразах статистичні характеристики підстилаючої поверхні не конкретизуються. Отже, ці вирази застосовувані для поверхонь із довільним імовірнісним законом розподілу висот.
В третьому розділі розроблено методику розрахунку якості зв’язку з використанням нових технологій. Запропоновано методику регулювання абонентського трафіку, що закладається в програмне забезпечення та входить до АСУ базовими станціями. Реалізація роботи даної методики представлена на рис. 1.
Розроблена модель локалізації просторово-часового розподілу абонентського навантаження в мережі GSM на основі отримання коефіцієнту пропорційності між прийнятими результатами вимірювань при визначеному значенні часової затримки поширення сигналу між БС та МС й загальною кількістю прийнятих результатів вимірювань.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ПАРАМЕТРАМИ ТА СТРУКТУРОЮ МЕРЕЖ МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок