Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ЛІКАРСЬКОГО ПРЕПАРАТУ У ВИГЛЯДІ КАПСУЛ НА ОСНОВІ КВІТКОВОГО ПИЛКУ ТА ЯНТАРНОЇ КИСЛОТИ

РОЗРОБКА ЛІКАРСЬКОГО ПРЕПАРАТУ У ВИГЛЯДІ КАПСУЛ НА ОСНОВІ КВІТКОВОГО ПИЛКУ ТА ЯНТАРНОЇ КИСЛОТИ

Назва:
РОЗРОБКА ЛІКАРСЬКОГО ПРЕПАРАТУ У ВИГЛЯДІ КАПСУЛ НА ОСНОВІ КВІТКОВОГО ПИЛКУ ТА ЯНТАРНОЇ КИСЛОТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,51 KB
Завантажень:
89
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Міністерство охорони здоров’я україни
національний фармацевтичний Університет
Лелека Марія Василівна
УДК 615.453.4.014 : 615.32:638. 138.1:547.461.4
РОЗРОБКА ЛІКАРСЬКОГО ПРЕПАРАТУ У ВИГЛЯДІ КАПСУЛ НА ОСНОВІ КВІТКОВОГО ПИЛКУ ТА ЯНТАРНОЇ КИСЛОТИ
15.00.01 – технологія ліків та організація
фармацевтичної справи
АВТОРЕФЕРАТ

дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі технології ліків Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України.
Науковий керівник: заслужений діяч науки і техніки України, доктор
фармацевтичних наук, професор
ЯРНИХ ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА
Національний фармацевтичний університет, завідувач кафедри технології ліків
Офіційні опоненти: доктор фармацевтичних наук, професор
КАЗАРІНОВ МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Державне підприємство “Державний науковий центр лікарських засобів”, завідувач лаборато-рії таблеткових лікарських засобів
доктор фармацевтичних наук
ШТЕЙНГАРТ МАРК ВОЛОДИМИРОВИЧ
ТОВ “Фармастарт”, м.Київ, директор по науці та розвитку
Провідна установа: Львівський національний медичний університет
ім. Данила Галицького, кафедра технології ліків і
біофармації
Захист відбудеться “8” квітня 2005 року о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.605.01 при Національному фармацевтичному університеті за адресою: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного фармацевтичного університету (61168, м. Харків, вул. Блюхера, 4).
Автореферат розісланий “3_”березня 2005_ р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор біологічних наук, професор Малоштан Л.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасна епоха характеризується високим темпом життя, зростаючим рівнем нервового напруження, збільшенням забруднення навколишнього середовища промисловими відходами і отрутохімікатами, підвищенням радіаційного фону. Ці історично обумовлені процеси протікають на фоні ослаблення організму людини внаслідок недостатнього застосування загартовуючих заходів, обмеження фізичного руху (гіподинамія), зловживання медикаментозними засобами (антибіотиками, транквілізаторами та ін.), алкоголем, тютюном та ін. Таким чином, підлягаючи різного роду шкідливим впливам, сучасна людина часто не в змозі справитись з перевантаженням і адаптуватись до нових умов існування, внаслідок чого у неї виникають різні психосоматичні, патологічні стани.
У зв’язку з цим, актуальними є дослідження в галузі розробки лікарських препаратів для активації імунітету, підвищення працездатності та опірності організму до вірусів та інфекцій. Одним із засобів підвищення стійкості організму людини до зовнішніх впливів є застосування природних фармакологічних засобів – адаптогенів. Однак, вітчизняна медицина має недостатній асортимент препаратів даної групи. Більшість із них не має широкого спектру дії, впливають короткочасно, збільшують енергетичні витрати організму і часто не позбавлені побічних ефектів.
Тому розробка складу і технології вітчизняних лікарських препаратів на основі обніжжя бджолиного, а також кислоти янтарної для застосування їх як адаптогенів з широким спектром дії, що поповнюють енергетичні витрати організму людини в екстремальних умовах, є актуальною задачею.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисер-таційна робота виконана згідно з планами науково-дослідних робіт Національного фармацевтичного університету (з 1998 до 2002 р. – “Створення нових лікарських препаратів на основі рослинної та природної сировини, зокрема продуктів бджільництва, для дорослих і дітей”, № держреєстрації 0198U007008; з 01.01.2003 р. – “Створення складу і технології біологічно-активних речовин і лікарських засобів природного походження (крім рослинних)”, № держреєстрації 0103U000477) і проблемної комісії “Фармація” МОЗ та АМН України
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є створення нового комбінованого адаптогенного лікарського препарату у вигляді капсул на основі обніжжя бджолиного та кислоти янтарної.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗРОБКА ЛІКАРСЬКОГО ПРЕПАРАТУ У ВИГЛЯДІ КАПСУЛ НА ОСНОВІ КВІТКОВОГО ПИЛКУ ТА ЯНТАРНОЇ КИСЛОТИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок