Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Облік витрат на виробництво продукції рослинництва

Облік витрат на виробництво продукції рослинництва

Назва:
Облік витрат на виробництво продукції рослинництва
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,83 KB
Завантажень:
396
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
СУК ПЕТРО ЛЕОНІДОВИЧ
УДК 631.162:631.5
Облік витрат на виробництво продукції
рослинництва
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Інституті аграрної економіки Української
академії аграрних наук
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кірейцев Григорій Герасимович
Інститут аграрної економіки УААН,
головний науковий співробітник
відділу фінансів, обліку та аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Герасимович Анатолій Михайлович
Київський національний економічний
університет, професор кафедри
банківської справи
кандидат економічних наук
Щирський Василь Антонович
ЗАТ “Національна академія управління”,
професор кафедри обліку і аудиту
Провідна установа: Житомирський інженерно-технологічний
інститут Міністерства освіти і науки України, кафедра обліку і аудиту, м. Житомир
Захист відбудеться 23 травня 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.350.02. в Інституті аграрної економіки УААН за адресою: 03127, Київ, вул. Героїв оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту аграрної економіки УААН за адресою: 03127, Київ, вул. Героїв оборони, 10.
Автореферат розісланий 20 квітня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук Пулім В.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реформування аграрного сектора економіки на засадах приватної власності на землю обумовило створення нових організаційно-правових форм господарювання. Економічні перетворення нерозривно пов’язані з пошуком ефективних методів управління виробництвом на основі широкого використання облікової інформації, що диктує необхідність відповідної побудови системи бухгалтерського обліку виробництва з максимальним наближенням її до міжнародн их стандартів.
Прийняття закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, затвердження національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, плану рахунків та інструкції про його застосування є основою для перебудови в Україні всієї системи бухгалтерського обліку, що здійснюється в рамках програми, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1998 р. №1706.
Рослинництво, як основна галузь сільськогосподарського виробництва, має специфічні організаційні і технологічні особливості: сезонний характер, участь у процесі виробництва землі, залежність від природних факторів тощо. Вони суттєво впливають на методологію обліку.
Реформування бухгалтерського обліку у часі співпало із проведенням кардинальних змін в сільському господарстві України. Такі умови диктують необхідність створити систему бухгалтерського обліку, яка б повністю відповідала економічній ситуації в державі.
Значний внесок у теорію і практику ведення бухгалтерського обліку внесли вітчизняні і зарубіжні вчені Х. Андерсон, М.Т. Білуха, О.С.Бородкін, Ф.Ф.Бутинець, А.Велш Глен, П.І.Гайдуцький, А.М.Герасимович, С.В.Голов, М.Я.Дем’яненко, К.Друрі, В.І.Єфіменко, В.П.Завгородній, Г.Г.Кірейцев, Д.Колдуелл, М.Ф.Кропивко, М.В.Кужельний, В.Г.Линник, Ю.Я.Литвин, Б.Нідлз, П.П.Німчинов, М.Ф.Огійчук, В.М.Пархоменко, М.З.Пізенгольц, П.Т.Саблук, В.К.Савчук, В.В.Сопко, М.Г.Чумаченко, В.Г.Швець, Г.Шорт Деніел та інші. Проте розробку даної проблеми не можна вважати закінченою, бо змінюються економічні взаємовідносини, а у поглядах вчених і практиків залишаються суттєві розбіжності з багатьох питань.
Отже, процес зміни в цілому системи бухгалтерського обліку в Україні, а також створення та функціонування нових суб’єктів господарювання в сільському господарстві вимагають додаткового дослідження і подальшого вирішення питань обліку витрат на виробництво продукції рослинництва, що обумовило вибір теми дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Облік витрат на виробництво продукції рослинництва

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок