Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ МАГНІТОТЕРАПІЇ ТА УЛЬТРАФОНОФОРЕЗУ ХОНДРОКСИДУ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА КОКСАРТРОЗ

ЕФЕКТИВНІСТЬ МАГНІТОТЕРАПІЇ ТА УЛЬТРАФОНОФОРЕЗУ ХОНДРОКСИДУ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА КОКСАРТРОЗ / сторінка 11

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ МАГНІТОТЕРАПІЇ ТА УЛЬТРАФОНОФОРЕЗУ ХОНДРОКСИДУ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА КОКСАРТРОЗ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,48 KB
Завантажень:
156
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
-практ. конф. „Актуальні питання діагностики, лікування та профілактики системних захворювань сполучної тканини”. – Харьків, 2004. – С.11.
11. Байдан І.С. Рання реабілітація хворих коксартрозом після операції ендопротезування // Матеріали наук.-практ. конф. „Нове в терапії та кардіології: доказова медицина та реальна клінічна практика”. – Одеса, 2006.
АНОТАЦІЯ
Байдан І.С. Ефективність магнітотерапії та ультрафонофорезу хондроксиду на різних етапах відновлювального лікування хворих на коксартроз. – Рукопис.
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.33 – медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія. – Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України, Одеса, 2007.
Дисертація присвячена підвищенню ефективності лікування хворих на коксартроз шляхом використання патогенетично обгрунтованих лікувальних комплексів з застосуванням магнітотерапії та ультрафонофорезу хондроксиду на різних етапах відновлювального лікування (до та після ендопротезування кульшового суглоба).
Застосування МТ та УФФ хондроксиду у ранньому післяопераційному періоді оптимизує перебіг та його тривалість, сприяє адекватній адаптації хворого до відновлення рухів в ураженому суглобі, ранньому розширенню режиму рухової активності.
Застосування комплексу магнітотерапії та ультрафонофорезу хондроксиду після ендопротезування кульшового суглоба дозволяє запобігти активації дегенеративно-дистрофічного процесу в контрлатеральному кульшовому суглобі, що забезпечує нормалізацію біомеханіки ходьби.
Вивчення безпосередніх та віддалених наслідків лікування показало, що застосування магнітотерапії та ультрафонофорезу хондроксиду у хворих на двух етапах забезпечує більш тривалу стабілізацію процесу, підвищує еффективність реабілітаційних заходів. Стійкість терапевтичного ефекту протягом 6 місяців спостерігалась у 82,5% хворих, протягом року – у 55% хворих.
Ключові слова: коксартроз, ендопротезування кульшових суглобів, магнтотерапія, ультрафонофорез хондроксиду, відновлювальне лікування, реабілітація.
АННОТАЦИЯ
Байдан И.С. Эффективность магнитотерапии и ультрафонофореза хондроксида на разных этапах восстановительного лечения больных коксартрозом. – Рукопись.
Диссертация на соискание научной степени кандидата медицинских наук по специальности 14.01.33 – медицинская реабилитация, физиотерапия и курортология. – Украинский научно-исследовательский институт медицинской реабилитации и курортологии МЗ Украины, Одесса, 2007.
Диссертация посвящена изучению и разработке методов и способов восстановительного лечения, способствующих повышению эффективности лечения больных коксартрозом путем использования патогенетически обоснованных комплексов с применением магнитотерапии и ультрафонофореза хондроксида на разных этапах восстановительного лечения (до и после эндопротезирования тазобедренного сустава).
В соответствии с рекомендациями по дизайну клинических исследований артроза OMERACT III (Outcome Measures in Arthritis Clinical Trials) и ORS (Osteoarthritis Research Society) проведено изучение клинических данных (общее клиническое обследование, клинические показатели суставного синдрома, альгофункциональний индекс Лекена, гониометрия), рентгенологических, лабораторных показателей суставного синдрома под влиянием комплексного применения магнитотерапии и ультрафонофореза хондроксида.
В результате проведенных исследований выявлено, что выраженные дегенеративно-дистрофические изменения в одном тазобедренном суставе, вследствие изменения положения таза, нарушения биомеханики ходьбы и формирования патологической походки, обуславливают увеличение нагрузки на поясничный отдел позвоночника и противоположный (контрлатеральный) тазобедренный сустав, что приводит к дегенерации суставного хряща, и, как следствию, формированию двустороннего коксартроза.
Показана эффективность применения магнитотерапии и ультрафонофореза хондроксида на этапе послеоперационной реабилитации, так как максимальная механическая и статическая нагрузка, особенно в раннем послеоперационном периоде, приходится на контрлатеральный эндопротезу тазобедренный сустав.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ МАГНІТОТЕРАПІЇ ТА УЛЬТРАФОНОФОРЕЗУ ХОНДРОКСИДУ НА РІЗНИХ ЕТАПАХ ВІДНОВЛЮВАЛЬНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА КОКСАРТРОЗ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок