Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ ТЕХНІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ЗАЛІЗОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ

ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ ТЕХНІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ЗАЛІЗОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ ТЕХНІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ЗАЛІЗОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,51 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КРИВОРІЗЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУХАНЕЦЬ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 658.27:622.341.1
ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ ТЕХНІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ЗАЛІЗОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Кривий Ріг - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Криворізькому технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Максимов Сергій Володимирович,
Криворізький технічний університет
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри економіки, організації та управління підприємствами
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Салига Сергій Якович,
Запорізька державна інженерна академія Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри фінансів
кандидат економічних наук
Грицина Олексій Єгорович,
інститут „Кривбаспроект”
Міністерства промислової політики України, заступник директора з економіки
Провідна установа: Національний гірничий університет, кафедра прикладної економіки, Міністерство освіти і науки України, м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться „23” вересня 2005 р. о 13:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 09.052.01 у Криворізькому технічному університеті за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37, ауд. 300.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Криворізького технічного університету за адресою: 50002, м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна, 37.
Автореферат розісланий „22” серпня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Короленко С.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Забезпечення прогресивного економічного розвитку вітчизняної економіки пов'язане з вирішенням питання підвищення ефективності формування відповідних технічних можливостей промислових підприємств.
Саме тому виникає потреба у розробці теоретичних та прикладних аспектів оцінки розмірів та рівня використання технічного потенціалу (ТП) підприємств в сучасних умовах.
Методологічні, методичні та прикладні проблеми й питання оцінки величини та ефективності використання потенціалу взагалі досліджували в своїх роботах провідні вітчизняні та закордонні вчені Л.Л.Абалкін, А.І.Анчишкін, В.М.Архипов, M.I.Іванов, I.I.Лукінов, Ф.М.Русинов, Е.Б.Фігурнов, Д.А.Черніков. Різні аспекти сутності та ефективності використання окремих елементів потенціалу підприємства й економіки країни в цілому досліджувалися в роботах В.М.Авдєєнка, С.А.Бєлової, Ю.Г.Вілкула, А.Г.Темченка, А.М.Турило, О.С.Галушко, Ю.Ю.Донця, В.Я.Нусінова, С.В.Максимова, В.О.Котлова, Н.І.Рябикіної, В.Л.Кузьменка, О.С.Федоніна та багатьох інших вчених.
Разом з тим, в економічній теорії та практиці в недостатній мірі вирішено питання оцінювання та відтворення саме ТП, не розглянуто специфічні особливості його формування та використання в умовах залізорудних підприємств. Це зумовило вибір теми дослідження та її актуальність, визначило мету і завдання дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
У дисертаційній роботі використано результати, які були одержані автором у процесі наукових досліджень, що виконувались відповідно до плану науково-дослідних робіт Криворізького технічного університету. За темою „Аналіз організаційно-технічного рівня виробництва”, (№0102U000730) автором досліджено стан та умови використання ТП в умовах ВАТ „Північний гірничо-збагачувальний комбінат”.
За темою „Економічне обґрунтування обсягів виробництва залізорудної продукції в умовах змінного попиту” (№0104U007084) автором обґрунтовані обсяги капітальних вкладень у розвиток ТП ВАТ„Криворізький залізорудний комбінат”.
Метою дисертаційної роботи є розробка теоретичних і методичних положень та практичних рекомендацій щодо удосконалення економічного механізму формування ТП залізорудних підприємств.
В основу досліджень покладено ідею зростання ефективності функціонування ТП підприємств за рахунок впровадження економічного механізму обґрунтування основних параметрів його формування з використанням критеріальних показників процесу відтворення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ ТЕХНІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ЗАЛІЗОРУДНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок