Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ НА ОСНОВІ Стратегічних Зон Господарювання

УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ НА ОСНОВІ Стратегічних Зон Господарювання

Назва:
УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ НА ОСНОВІ Стратегічних Зон Господарювання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,60 KB
Завантажень:
268
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
 
КУСИК НАТАЛІЯ ЛЬВІВНА
 
 
УДК 658. 012. 12
УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ НА ОСНОВІ
Стратегічних Зон Господарювання
Спеціальність 08.06.02 - Підприємництво, менеджмент та маркетинг
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук

Луганськ - 2002


Дисертацією є рукопис.
Дисертацію виконано в Одеському державному економічному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Одеса).
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, доцент
Яроміч Світлана Анатоліївна,
Одеський регіональний інститут державного управління Української Академії державного управління при Президентові України, доцент кафедри економіки, фінансів та інформаційних технологій.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Миколайчук Наталія Сергіївна, завідуюча кафедрою менеджменту Херсонського державного технічного університету Міністерства освіти і науки України (м. Херсон);
кандидат економічних наук Маляренко Тетяна Анатоліївна, Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри загального та адміністративного менеджменту (м. Донецьк).
Провідна установа – Інститут проблем ринку та економіко - екологічних досліджень
НАН України, відділ розвитку підприємництва (м. Одеса).
Захист відбудеться 19 червня 2002 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ - 34, кв. Молодіжний, 20 а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, м. Луганськ - 34, кв. Молодіжний, 20 а.
Автореферат розісланий 18 травня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасних соціально-економічних умовах функціонування вітчизняних організацій нерозривно пов’язане з появою нових вимог до їх управління. Успішна діяльність українських організацій вимагає підвищення наукового рівня управління, зміни структур, методів і принципів управління з урахуванням стратегічної орієнтації подальшого розвитку. Нині практично всі організації працюють одночасно в різних сферах попиту, не замикаючись на якому-небудь одному товарі, галузі чи території. Тому сьогодні керівникам необхідно аналізувати ситуацію та досліджувати ринкове оточення організації з погляду зовнішніх тенденцій, можливостей і змін, що відбуваються в різних галузях і сферах діяльності організації.
Виходячи з цього, особливого значення починає набувати основане на виділенні стратегічних зон господарювання управління, яке дозволяє комплексно відбивати поточний стан організації в різноманітних сферах попиту, оцінювати його щодо основних конкурентів і визначати та забезпечувати рівновагу між стратегіями розвитку кожної стратегічної зони господарювання. Існуючі вітчизняні та зарубіжні дослідження з питань портфельного управління й аналізу носять, в основному, описовий характер, розглядають загальні теоретичні питання формування портфельних стратегій розвитку організації. Вони практично не торкаються спеціальних питань:
змісту і процедур виділення стратегічної зони господарювання та формування ділового портфеля організації;
застосування матричних засобів і графічних інструментів аналізу ділового портфеля організації;
можливості використання концепції стратегічних зон господарювання не тільки в діяльності диверсифікованих промислових підприємств, але й в управлінні однопродуктовими організаціями, що працюють у сфері надання послуг.
Необхідність подальшого вивчення і поглиблення теоретичних, методичних і прикладних аспектів управління організацією на основі аналізу портфеля стратегічних зон господарювання зумовили вибір теми дисертаційної роботи, її мету та задачі, визначили актуальність та практичну значущість дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЄЮ НА ОСНОВІ Стратегічних Зон Господарювання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок