Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН БЕТОНУ ПРИ КОРОТКОЧАСНОМУ ТА ТРИВАЛОМУ ПОВТОРНОМУ ОДНОВІСНОМУ ТА ДВОВІСНОМУ СТИСКУ

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН БЕТОНУ ПРИ КОРОТКОЧАСНОМУ ТА ТРИВАЛОМУ ПОВТОРНОМУ ОДНОВІСНОМУ ТА ДВОВІСНОМУ СТИСКУ

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН БЕТОНУ ПРИ КОРОТКОЧАСНОМУ ТА ТРИВАЛОМУ ПОВТОРНОМУ ОДНОВІСНОМУ ТА ДВОВІСНОМУ СТИСКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,90 KB
Завантажень:
109
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Київський національний університет
будівництва І архітектури
КОЛЯКОВА ВІРА МАРКУСІВНА
УДК 624.0.12.464.3
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН БЕТОНУ
ПРИ КОРОТКОЧАСНОМУ ТА ТРИВАЛОМУ ПОВТОРНОМУ
ОДНОВІСНОМУ ТА ДВОВІСНОМУ СТИСКУ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | -доктор технічних наук, професор
БАРАШИКОВ Арнольд Якович, Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій.
Офіційні опоненти: | -доктор технічних наук, професор
ШМУКЛЕР Валерій Самуїлович, Харківська державна академія міського господарства Міністерства освіти і науки України, професор кафедри будівельних конструкцій (м..Харків);
-кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
КРІТОВ Віталій Олексійович, Науково дослідний інститут будівельних конструкцій Державного комітету України з будівництва та архітектури (м.Київ).
Провідна установа | - Національний університет ”Львівська політехніка”, кафедра будівельних конструкцій і мостів, Міністерство освіти і науки України (м. Львів).
Захист відбудеться “ 8 “ жовтня 2002 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “ 5 “ вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., с.н.с. В.Г.Кобієв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Цінні властивості бетону як будівельного матеріалу зробили можливим його ефективне використання в самих різних конструкціях та спорудах: тонкостінних оболонках, плитах прольотних будівель мостів, перекрить та покрить будівель, плит автомобільних шляхів та взльотнопосадочних смуг аеродромів, резервуарів, а також елементів багатоповерхових споруд, в тому числі і забудованих на просадочних грунтах та підроблюваних територіях, у великопрольотних покриттях тощо.
Інтенсивний розвиток масового будівництва в останньому сторіччі з використанням залізобетону обумовив необхідність досліджень властивостей бетону та залізобетону при різних видах динамічних, статичних та температурних навантажень, в тому числі з урахуванням тривалої дії навантаження.
До цього часу розроблені достатньо надійні методи перевірки міцності плоских та просторових перерізів при простих та складних напружених станах. Вивчені явища повзучості бетону при статичних постійних та змінних малоциклових одновісних навантаженнях. В той же час питання поведінки бетону при тривалому та змінному малоцикловому навантаженні та, що особливо важно для бетону, при двовісному стиску, вивчені недостатньо. Не розроблені методи розрахунку конструкцій, які б враховували двовісний напружений стан з урахуванням повторних тривалих навантажень. Вирішення цієї проблеми дає можливість проектувати надійні та довговічні бетонні та залізобетонні плитні конструкції.
Пропонована робота присвячена вивченню поведінки бетону при одновісному та двовісному постійному та повторному короткочасному і тривалому стиску. Отримані результати повинні підвищити ефективність запроектованих конструкцій будівель та споруд, що і визначає актуальність досліджень.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в рамках держбюджетної тематики кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій КНУБА на 1993- 2000 р.р. “Дослідження залізобетонних конструкцій при складних впливах” (проблема ОЦ.031.055.16 Ц), розділ III “Експериментально-теоретичні дослідження залізобетонних конструкцій”, номер держ. Реєстр. 0197U005390. Автором проведені експериментальні та теоретичні дослідження напружено-деформованного стану бетону при короткочасному та тривалому повторному одновісному та двовісному стиску.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН БЕТОНУ ПРИ КОРОТКОЧАСНОМУ ТА ТРИВАЛОМУ ПОВТОРНОМУ ОДНОВІСНОМУ ТА ДВОВІСНОМУ СТИСКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок