Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Назва:
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,81 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний авіаційний університет
Плужніков Борис Олексійович
УДК 519.86:631.173:358.4(076.5)
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
08.03.02 – економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
ЩЕЛКУНОВ Володимир Ігоревич -
Національний авіаційний університет,
завідувач кафедри економіки.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
КАДІЄВСЬКИЙ Володимир Андрійович -
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри економічної кібернетики;
кандидат економічних наук, доцент
ЄРЬОМЕНКО Василь Васильович -
генеральний директор СП “Норд – Експрес”.
Провідна установа - Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України, відділ ринку транспортних послуг, м. Одеса.
Захист відбудеться “23” листопада 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 у Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, Київ-58, проспект Космонавта Комарова, 1, навчальний корпус 2, аудиторія 418.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, Київ-58, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий “19” жовтня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ЖЕБКА В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реформування Збройних Сил України і їх розвиток передбачає удосконалення системи тилового забезпечення і, в першу чергу, її головної частини – матеріального забезпечення військ. Усі основні складові цієї системи повинні розглядатись як єдиний комплекс взаємопов'язаних завдань подальшої розбудови Збройних Сил України.
У державній програмі будівництва та розвитку Збройних Сил України до 2005 року для тилу стоїть задача поступового переходу на територіальний принцип тилового забезпечення військових формувань, що дислокуються в зоні відповідальності оперативних командувань, покладаючи в її основу існуючу стаціонарну мережу складів, баз та установ, в тому числі і народногосподарського комплексу.
Гостра ситуація з матеріальним забезпеченням Збройних Сил України вимагає швидкого вростання в ринкове середовище і уточнення свого місця в системі економічних стосунків з народним господарством від усіх ланок тилу.
В цих умовах необхідні нові підходи до прийняття рішень з матеріального забезпечення, потребує корінної якісної перебудови система тилового забезпечення Збройних Сил України.
Аналіз праць, присвячених дослідженню шляхів підвищення ефективності економічного забезпечення потреб оборони показує, що в них використовувалися різні методи та підходи щодо розв’язання зазначеної проблеми. В той же час дослідження носять здебільшого фундаментальний характер і торкаються проблем оборонної економіки на макрорівні. Так, в роботах Мунтіяна В.І. особливу увагу приділено структурному реформуванню оборонної економіки для функціонування в умовах ринкової економіки, обгрунтуванню механізмів фінансового забезпечення оборонних потреб. Особливості економічного забезпечення оборони в умовах конверсії військово-промислового комплексу (ВПК) знайшли своє відображення в роботах Юрчука В.В. Методики проведення конверсії ВПК за допомогою стратегічного маркетингу запропоновані в роботі Зінов’євої Л.А. Формуванню політики і стратегії функціонування систем основних видів забезпечення оборонного комплексу України присвячено дослідження Ківлюка В.С. Аналіз цих та інших праць вітчизняних та зарубіжних вчених з воєнно - економічної проблематики дає можливість пізнати глибину проблеми, визначити роль та значення матеріального забезпечення в системі національної безпеки держави тощо. Разом з цим, наукові дослідження проблем вдосконалення матеріального забезпечення в межах структурної організації тилу Збройних Сил в цілому досі в Україні не проводилися.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок