Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ КЕРУВАННЯ ТЕПЛОВИМ СТАНОМ МЕТАЛУ І ВАЛКІВ ШЛЯХОМ ЇХ РАЦІОНАЛЬНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ

УДОСКОНАЛЕННЯ КЕРУВАННЯ ТЕПЛОВИМ СТАНОМ МЕТАЛУ І ВАЛКІВ ШЛЯХОМ ЇХ РАЦІОНАЛЬНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ КЕРУВАННЯ ТЕПЛОВИМ СТАНОМ МЕТАЛУ І ВАЛКІВ ШЛЯХОМ ЇХ РАЦІОНАЛЬНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,82 KB
Завантажень:
104
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
"ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ"
Салтавець Микола Вільямович
УДК 621.771:621.717.23
УДОСКОНАЛЕННЯ КЕРУВАННЯ ТЕПЛОВИМ СТАНОМ МЕТАЛУ І ВАЛКІВ
ШЛЯХОМ ЇХ РАЦІОНАЛЬНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ
Спеціальність – 05.03.05 – процеси та машини обробки тиском
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському Національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка Міністерства аграрної політики України, м. Харків
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Тришевський Олег Ігоревич,
Харківський Національний технічний університет
сільського господарства, ім. Петра Василенка
Міністерство аграрної політики України, м. Харків
професор кафедри технології якості матеріалів
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Сатонін Олександр Володимирович,
Донбаська державна машинобудівельна академія,
Міністерство освіти і науки України, м. Краматорськ,
професор кафедри автоматизовані металургійні машини
кандидат технічних наук, доцент
Левченко Володимир Миколайович
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”
Міністерство освіти і науки України, м. Харків
старший науковий співробітник кафедри обробки металів тиском
Провідна установа: Національна металургійна академія України,
Міністерство освіти і науки України
м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться ”13” червня 2007 р. о 14:30 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 64.050.10 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий ”10” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 64.050.10 Сукіасов В.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На межі століть з’явився новий технологічний процес прокатки, сутність якого полягає у використанні системи прискореного охолодження полоси між чорновою та чистовою групами клітей, а також прискорене охолодження полоси за чистовою групою з метою отримання гарячекатаної полоси 0,7-12,0 мм завтовшки. Перспективним є використання існуючого на Україні прокатного устаткування під нову технологію. Але до цього часу невирішеною залишається проблема охолодження полоси і валків при мінімумі розходу енергії, що дозволило би більш ефективно використовувати існуюче обладнання для здійснення нового технологічного процесу.
Одним із перспективних шляхів рішення практичних задач розробки нових технологій і устаткування є напрямок, започаткований в ХПІ Дьяченко С.К. – метод математичного моделювання з використанням аналогової і цифрової обчислювальної техніки. Відомо, що математичне моделювання дозволяє відпрацьовувати на математичних моделях будь-які режими роботи устаткування, включаючи аварійні, без ризику ушкодження діючого устаткування. Складність полягає в розробці математичних моделей, що адекватно описують елементи технологічного процесу з урахуванням обмежень на керуючі впливи. У роботах вчених: Коздоби Л.А. (Інститут Технічної Теплофізики АН УССР), Бутковського А.Г. (Інститут Проблем Керування АН СРСР), Ільченко О.Т., Мацевитого Ю.М., Прокоф’єва В.Є., Богатиренко К.І. (ХПІ), Сатоніна О.В. (ДДМА) розроблено основи керування об'єктами, з розподіленими у просторі і часі параметрами, до яких, у нашому випадку, відносяться метал і прокатні валки.
Таким чином, задача удосконалення керування тепловим станом полоси і валків шляхом їх раціонального охолодження, є актуальною для України.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в рамках науково-дослідних робіт Харківського національного технічного університету сільського господарства: договір №124 між ХНТУСГ та НІПІМП “Діпросталь” УкрДНТЦ “Енергосталь”, де здобувач був відповідальним виконавцем наукової роботи стосовно режимів охолодження листопрокатних валків до потреб виробничої діяльності; у роботі “Система охолодження робочих валків”, яка виконувалася у “Науково-технологічному центрі в Україні” (проект №1251) здобувач розробляв математичні моделі теплового стану сортопрокатних валків і прокату, а також програмне забезпечення для реалізації цих моделей.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ КЕРУВАННЯ ТЕПЛОВИМ СТАНОМ МЕТАЛУ І ВАЛКІВ ШЛЯХОМ ЇХ РАЦІОНАЛЬНОГО ОХОЛОДЖЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок