Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> система комп’ютерної ідентифікації та регулювання розрідження пульпи в млинах першої стадії подрібнення

система комп’ютерної ідентифікації та регулювання розрідження пульпи в млинах першої стадії подрібнення

Назва:
система комп’ютерної ідентифікації та регулювання розрідження пульпи в млинах першої стадії подрібнення
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,76 KB
Завантажень:
470
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КІРОВОГРАДСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Сербул Олександр Миколайович
УДК 681.5.015
система комп’ютерної ідентифікації та регулювання розрідження пульпи в млинах першої стадії подрібнення
Спеціальність 05.13.07 – Автоматизація технологічних процесів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата технічних наук
Кіровоград-2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі автоматизації виробничих процесів Кіровоградського національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Кондратець Василь Олександрович,
Кіровоградський національний технічний університет, професор кафедри автоматизації виробничих процесів.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Гончаренко Борис Миколайович,
Національний університет харчових технологій, м. Київ, професор кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій;
кандидат технічних наук, доцент
Назаренко Михайло Володимирович,
Криворізький технічний університет, доцент кафедри інформатики, автоматики та систем управління.
Провідна установа: Дніпропетровський національний гірничий університет
Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ, кафедра автоматизації та комп’ютерних систем.
Захист відбудеться 02.03.2007 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.073.01 у Кіровоградському національному технічному університеті за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Кіровоградського національного технічного університету за адресою: 25006, м. Кіровоград, пр. Університетський, 8.
Автореферат розісланий 23.01.2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.М. Каліч


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Нині в Україні з магнетитових концентратів виробляється більше половини всього отримуваного металу, причому його собівартість нижча, ніж при виплавці з багатих руд. Це обумовлює розширення використання даного способу вироблення сировини в гірничо-металургійному комплексі України, зокрема, будівництво нових підприємств, до яких відноситься Криворізький гірничо-збагачувальний комбінат окислених руд у м. Долинська Кіровоградської області.
Складність технологічних процесів збагачення бідних магнетитових руд передбачає їх автоматизацію. Ці проблеми вивчаються досить давно. В ряді напрямів є значні досягнення. Однією з важливих проблем є автоматизація подрібнення руди у кульових млинах, яке відбувається у водному середовищі і на яке припадає майже 50 % всіх достатньо великих енергетичних витрат. Автоматичне регулювання процесу подрібнення дозволяє підвищити продуктивність кульових млинів на 5-10 %. До засобів автоматизації кульових млинів відносять три наступні системи: кульового завантаження; завантаження рудою; співвідношення руда/вода в технологічному агрегаті. Оптимальну продуктивність подрібнювального агрегату, при якій забезпечується найбільший вихід готового продукту, можливо отримати лише при ефективному функціонуванні цих трьох систем автоматичного регулювання.
На вітчизняних магнітозбагачувальних фабриках в першій стадії подрібнення в основному використовують кульові млини, що працюють у замкнутому циклі з класифікатором. В даних об’єктах достатньо ефективно автоматизоване завантаження кулями та рудою. Проте обслідування цих об’єктів і проведений аналіз літературних джерел показали, що завдання автоматичного регулювання співвідношення руда/вода в таких кульових млинах до теперішнього часу не вирішено, не дивлячись на значну кількість розробок в даному напрямі.
Такий стан склався тому, що даній задачі, можливо, приділялося менше уваги. Так, кульовий млин як керований об’єкт практично не досліджувався по каналу розрідження пульпи, не визначалася і не аналізувалася його математична модель, вхідні матеріальні комунікації та ін. Одночасно з цим створення ефективних систем автоматичного регулювання співвідношення руда/вода в кульовому млині пов’язано з рядом труднощів (складні умови вимірювання, низька точність вимірювання, транспортні та ємнісні запізнювання та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: система комп’ютерної ідентифікації та регулювання розрідження пульпи в млинах першої стадії подрібнення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок