Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БАНКІВСЬКЕ ІНВЕСТИЦІЙНЕ КРЕДИТУВАННЯ: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

БАНКІВСЬКЕ ІНВЕСТИЦІЙНЕ КРЕДИТУВАННЯ: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Назва:
БАНКІВСЬКЕ ІНВЕСТИЦІЙНЕ КРЕДИТУВАННЯ: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,22 KB
Завантажень:
421
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРНОПІЛЬСЬКА АКАДЕМІЯ НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Попова Наталя Василівна
УДК 336.77
БАНКІВСЬКЕ ІНВЕСТИЦІЙНЕ КРЕДИТУВАННЯ:
СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ
Спеціальність 08.04.01 - фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансiв та кредиту Севастопольського національного технічного університету Мiнiстерства освiти i науки Украiни.
Науковий керівник: |
кандидат економічних наук, доцент
Вожжов Анатолій Павлович,
Севастопольський національний технічний університет,
завідувач кафедри фінансiв та кредиту.
Офіційні опоненти: | доктор економiчних наук, професор,
Заслужений дiяч науки i технiки Украiни,
Мороз Анатолiй Миколайович,
Киiвський нацiональний економiчний унiверситет, завiдувач кафедри банкiвськоi справи;
кандидат економiчних наук, доцент
Луцiв Богдан Любомирович,
директор Iнституту банкiвського бiзнесу,
Тернопiльська академiя народного господарства.
Провiдна установа: | Украiнська академiя банкiвськоi справи, кафедра банкiвськоi справи, м. Суми.
Захист дисертацiп ?iдбудеться ” 11 ” червня 2004 р. о 12.00 годинi на засiданнi спецiалiзованоi вченоi ради К 58.082.03 у Тернопiльськiй академiп ?ародного господарства за адресою: 46000, м. Тернопiль, вул. Львiвська, 11, ауд. 1219.
З дисертацiєю можна ознайомитись у бiблiотецi Тернопiльськiй академiп ?ародного господарства за адресою: м. Тернопiль, вул. Львiвська, 11.
Автореферат розiсланий ” 06 ” травня 2004 р.
Вчений секретар
спецiалiзованоi вченоi ради,
кандидат економiчних наук, доцент М. П. Шаварина
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Стабілізація економічного стану в Україні, а також необхідність забезпечення наступного економічного росту в умовах реформування української економіки висуває в ряд важливих проблему залучення в систему відтворювального процесу ресурсів інвестиційного характеру. Особливу роль в активізації інвестиційної діяльності відіграють банки, які виступають посередниками в акумулюванні та перерозподілі тимчасово вільних коштів, стаючи, тим самим, інститутами так званого передавального механізму, який опосередковує формування інвестиційних ресурсів та їх розміщення.
Вагомою формою участі банків в інвестиційному процесі виступає інвестиційний кредит. У зв’язку з високим ступенем ризику інвестиційних вкладень, обмеженістю банківських ресурсів інвестиційного характеру, недоопрацьованістю більшості інвестиційних проектів вітчизняних виробників банки не стали активними інвесторами, не зумівши достатньою мірою забезпечити фінансування виробничих інвестицій вітчизняних підприємств шляхом кредитування.
Необхідність активізації діяльності банківських установ в інвестиційному кредитуванні в умовах реформування економіки зумовила появу значної кількості праць вітчизняних авторів, присвячених дослідженню ролі банківської системи та кредитування у фінансуванні інвестиційного процесу. Ведуче місце в розробці цієї теми належить таким відомим українським економістам як І.А. Бланк, Б.В. Губський, О.В. Дзюблюк, О.Г. Євтух, В.Д. Лагутін, Б.Л. Луців, I.О. Лютий, Т.В. Майорова, А.М. Мороз, С.В. Науменкова, А.А. Пересада, М.Ф. Пуховкіна, М.І. Савлук та інші.
Зміна економічної ситуації породжує нові проблеми активізації діяльності комерційних банків у сфері інвестиційного кредитування, що вимагає своєчасної розробки та впровадження нових і удосконалення діючих механізмів, які опосередковують процес трансформації кредитних ресурсів банківської системи у виробничі інвестиції української економіки. Разом з тим за межами досліджень залишаються питання, пов’язані з вивченням і узагальненням практичного досвіду діяльності вітчизняних банків в сфері інвестиційного кредитування. Викладені вище аспекти роблять необхідним і актуальним проведення комплексного дослідження проблем участі банків в інвестиційному процесі за допомогою кредитування, що і визначило вибір теми дисертаційної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: БАНКІВСЬКЕ ІНВЕСТИЦІЙНЕ КРЕДИТУВАННЯ: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок