Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВИЙ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ В УКРАЇНІ (ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ)

ПРАВОВИЙ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ В УКРАЇНІ (ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ)

Назва:
ПРАВОВИЙ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ В УКРАЇНІ (ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,21 KB
Завантажень:
320
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
ШАКІРОВА ОЛЕНА ВАДИМІВНА
УДК 35.087
ПРАВОВИЙ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ В УКРАЇНІ
(ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ)
Спеціальність 12.00.07 – теорія управління;
адміністративне право і процес; фінансове право;
інформаційне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Ірпінь – 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі адміністративного права та адміністративної діяльності Національної академії державної податкової служби України
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор
Шкарупа Віктор Костянтинович,
начальник кафедри адміністративного права та адміністративної діяльності
Національної академії ДПС України
Офіційні опоненти: заслужений діяч науки і техніки,
доктор юридичних наук, професор
Додін Євген Васильович,
Одеська національна юридична академія,
завідувач кафедри морського та митного права
кандидат юридичних наук, доцент
Коломоєць Тетяна Олександрівна,
Запорізький державний університет,
заступник декана юридичного факультету
Провідна установа: Національна академія внутрішніх справ України, кафедра адміністративної діяльності, м. Київ
Захист відбудеться 12 жовтня 2004 року о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 27.855.02 Національної академії державної податкової служби України за адресою: вул. Садова, 53, м. Ірпінь, Київська обл., 08201
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Національної академії державної податкової служби (вул. Карла Маркса, 31, м. Ірпінь, Київська обл., 08201)
Автореферат розіслано „11” вересня 2004 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.Г. Забарний
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Глибокі перетворення, що відбуваються в Україні у сферах державотворення та соціально-економічній сфері потребують зміцнення законності та правопорядку, забезпечення безпеки особи, належного захисту та охорони конституційних прав і свобод людини і громадянина. Значну роль у здійсненні цих важливих завдань відіграють органи податкової служби.
Виконуючи важливу роль у регулюванні економічних процесів, податкова служба потребує належного соціально-правового захисту, що відображається на її ролі в формуванні дохідної частини бюджету. Покладаючи на працівників цієї служби важливі обов’язки, держава зобов’язана забезпечити їх належним захистом для підвищення ефективності їх правоохоронної діяльності.
Відсутність стійкого законодавства, недосконалість існуючого механізму правового та соціального захисту працівників податкової служби перетворюються на безспірну і невідкладну загальнодержавну потребу.
Науково-теоретичну базу дисертації складають праці таких вітчизняних та зарубіжних вчених у галузях теорії права, теорії управління, адміністративного права та процесу, кримінального та цивільно-процесуального права, як – В.Б. Авер’янова, Г.В. Атаманчука, С.С. Алексєєва, О.М. Бандурки, Д.М. Бахраха, І.П. Голосніченка, Є.В. Додіна, С.Д. Дубенка, М.М. Ібрагімова, Л.В. Коваля, А.Т. Комзюка, М.П. Кучерявенка, Л.В. Лисенкова, Н.Р. Нижник, О.Ф. Скакуна, В.О. Шамрая, В.К. Шкарупи та ін., які стали фундаментальною базою для подальшого дослідження питань, що розглядаються.
Проблемам правового та соціального захисту працівників правоохоронних огранів присвячені роботи О.М. Бандурки, Є.В. Додіна, А.О. Селіванова, Л.І. Казміренко, В.К. Колпакова, С.Д. Порощука, Г.Ю. Шмельової та ін. Проте комплексного наукового дослідження різнобічних проблем адміністративно-правового характеру соціального та правового захисту працівників державної податкової служби на сьогоднішній день не існує.
Усе це зумовило вибір теми дисертаційної роботи та основні напрями наукових пошуків.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконано в контексті заходів з реалізації Концепції адміністративної реформи, затвердженої Указом Президента України від 22.07.1998 року № 810/98 та Стратегії реформування системи державної служби в Україні, затвердженої Указом Президента України від 14.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПРАВОВИЙ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ В УКРАЇНІ (ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ АСПЕКТИ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок