Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВДОСКОНАЛЕННЯ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ РЕАЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

ВДОСКОНАЛЕННЯ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ РЕАЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
ВДОСКОНАЛЕННЯ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ РЕАЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,40 KB
Завантажень:
460
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Макарова Ірина Василівна
УДК 658.152
ВДОСКОНАЛЕННЯ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ РЕАЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління
підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертаціі на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник –
доктор економічних наук, професор
Орлов Петро Аркадійович,
Харківський національний економічний університет,
завідувач кафедри економіки і маркетингу |
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Лепейко Тетяна Іванівна,
Харківський національний економічний університет,
завідувач кафедри менеджменту |
кандидат економічних наук, доцент
Надьон Ганна Олександрівна,
Східноукраїнський національний університет
імені В. Даля,
доцент кафедри міжнародної економіки |
Провідна установа – | Донецький державний університет економіки і торгівлі
ім. М. Туган-Барановського, Міністерство освіти і науки України, кафедра економіки підприємства,м. Донецьк. |
Захист відбудеться “18” січня 2007 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д. 64. 055. 01, у Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9–а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного економічного університету за адресою: 61001, м. Харків, пров. Інженерний, 1–а.
Автореферат розісланий “18” грудня 2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О. М. Ястремська
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Створення нових технологій, видів продукції є основною умовою здійснення ефективного виробництва, тому вибір інвестиційних проектів має велике значення як для підприємства, що впроваджує проект, так і для економіки країни в цілому. В з`вязку з цим підвищуються вимоги до вибору й оцінки інвестиційних проектів. У даний час вітчизняні підприємства використовують в основному зарубіжні методики оцінки ефективності інвестиційних проектів, які недостатньо адаптовані до сучасних умов господарювання в Україні.
Питанням теорії та методики визначення ефективності інвестиційних проектів в умовах ринкових відносин присвятили роботи відомі зарубіжні та вітчизняні вчені: У. Беренс, Г. Бірман, Ю. Ф. Брігхем, П. Уайт, П. М. Хавранек, І. О. Бланк, М. С. Герасимчук, А. Ф. Гойко, В. М. Гриньова, Т. І. Лепейко, А. В. Мертенс, П. Г. Перерва, А. А.Пересада, П. А. Орлов, В. П. Савчук, В. В. Бондарьов, Н. Є. Воронов, П. Н. Завлін, В. В. Ковальов, З. П. Румянцева, А. І. Яковлев, О. М. Ястремська, В. Д. Шапіро та ін.
Проте деякі питання цієї складної проблеми потребують обгрунтування в теоретичному і практичному аспектах. У дослідженнях вітчизняних і зарубіжних вчених щодо оцінки ефективності реальних інвестицій недостатньо розробленими залишаються питання вартісної оцінки супутніх екологічних і соціальних результатів, прогнозування й оцінки ризиків інвестиційного проекту. Актуальність і значення даної проблеми для підприємств України зумовили необхідність проведення досліджень, визначили тему дисертації, її мету і завдання.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана згідно з планом науково-дослідних робіт Харківського національного економічного університету за темою “Підвищення ефективності інноваційної діяльності підприємства” (номер державної реєстрації 0106U002068), за якою автором виконано розділ “Визначення ефективності інвестицій з урахуванням ризику”, за темою “Організація взаємодії підприємства із суб'єктами зовнішнього оточення і внутрішнього середовища” (номер державної реєстрації 0106U004292), автору належить розділ “Вартісна оцінка супутніх соціальних та екологічних результатів”.
Мета і завдання дослідження. Метою дисертаційного дослідження є вдосконалення теоретичного обґрунтування і розробка науково-практичних рекомендацій щодо оцінки ефективності реальних інвестицій з урахуванням вартісної оцінки супутніх соціальних та екологічних результатів, а також ризику інвестиційних проектів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВДОСКОНАЛЕННЯ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ РЕАЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок