Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Напружено-деформований СТАН СТАТИЧНО НЕВИЗНАЧЕНИХ ДВОПРОльотНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ довготривалій дії СУЛЬФАТНИХ РОЗЧИНІВ та КОРОТКОЧАСНОго навантаження

Напружено-деформований СТАН СТАТИЧНО НЕВИЗНАЧЕНИХ ДВОПРОльотНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ довготривалій дії СУЛЬФАТНИХ РОЗЧИНІВ та КОРОТКОЧАСНОго навантаження

Назва:
Напружено-деформований СТАН СТАТИЧНО НЕВИЗНАЧЕНИХ ДВОПРОльотНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ довготривалій дії СУЛЬФАТНИХ РОЗЧИНІВ та КОРОТКОЧАСНОго навантаження
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,28 KB
Завантажень:
191
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Большой вклад в разработку методов расчета статически неопределимы
х конструкций внесли работы советский исследователей Байкова В


ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
 
Мохебімогхаддам Бехроуз Азім
УДК 624.012.45
Напружено-деформований СТАН СТАТИЧНО НЕВИЗНАЧЕНИХ ДВОПРОльотНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ довготривалій дії СУЛЬФАТНИХ РОЗЧИНІВ та КОРОТКОЧАСНОго навантаження
Спеціальність 05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2002
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі залізобетонних та кам’яних конструкцій Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
БОРОДІН Олександр Олександрович,
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор БАРАШИКОВ Арнольд Якович, Київський національний університет будівництва і архітектури, зав. кафедрою залізобетонних та кам’яних конструкцій;
Кандидат технічних наук, доцент ГОЛОДНОВ Олександр Іванович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, доцент кафедри загально-технічних та спеціальних дисциплін.
Провідна установа:
Харківський державний університет будівництва та архітектури, кафедра залізобетонних конструкцій, Міністерство освіти і науки України (м. Харків).
Захист відбудеться “ 27 ” грудня 2002 року о “ 13-00 ” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.02 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою:
49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, к. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, адреса: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а.
Автореферат розісланий “ 25 ” листопада 2002 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
д.т.н., проф. Кваша Е.М.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Підвищення ефективності будівництва в Україні та Ісламській Республіці Іран пов'язано із забезпеченням надійності та довговічності бетонних і залізобетонних конструкцій нульового циклу в агресивних умовах експлуатації. Найчастіше конструкції експлуатуються при дії агресивних сульфатних розчинів з різною концентрацією сульфат-іонів.
Агресивне сульфатне середовище однобічне чи багатобічне впливає на такі залізобетонні конструкції, як ребристі стіни і днища відстійників і резервуарів в енергетичній, хімічній та інших галузях промисловості.
Статично невизначені конструкції володіють цілим рядом позитивних властивостей і знаходять широке застосування як у надземних частинах, так і в елементах нульового циклу будинків і споруд. Аналіз характеру дії середовища на конструкції нульового циклу показує, що вони найчастіше піддані не однобічній, а тристоронній дії сульфатних розчинів.
В даний час у нормативних документах України та Ірану, що регламентують вимоги до проектної документації, відсутні рекомендації для оцінки дії корозійного середовища на міцнісні і деформативні характеристики залізобетонних конструкцій.
Незважаючи на те, що існують розроблені методи і рекомендації з влаштування первинного і вторинного захистів залізобетонних конструкцій, ця тема залишається актуальною задачею розробки і удосконалення методів розрахунку конструкцій з урахуванням довготривалої дії агресивного середовища.
зв’язок роботи з науковими програми, планами, темами. Робота виконувалась за науково-дослідною темою кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА) “Розробка та випровадження інноваційних проектів, трансфер енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій при будівництві будівель, споруд і їх елементів”, що виконувалась згідно тематичного плану Міністерства освіти і науки України (№ держреєстрацій 0102U006063); тематичний план кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій на 2001-2005 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Напружено-деформований СТАН СТАТИЧНО НЕВИЗНАЧЕНИХ ДВОПРОльотНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛОК ПРИ довготривалій дії СУЛЬФАТНИХ РОЗЧИНІВ та КОРОТКОЧАСНОго навантаження

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок