Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОБОТА ЗБІРНО-МОНОЛІТНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ПУСТОТНИХ БЛОКІВ ПРИ ВПЛИВІ КЛІМАТИЧНОГО І ПОЖЕЖНОГО СЕРЕДОВИЩА

РОБОТА ЗБІРНО-МОНОЛІТНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ПУСТОТНИХ БЛОКІВ ПРИ ВПЛИВІ КЛІМАТИЧНОГО І ПОЖЕЖНОГО СЕРЕДОВИЩА

Назва:
РОБОТА ЗБІРНО-МОНОЛІТНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ПУСТОТНИХ БЛОКІВ ПРИ ВПЛИВІ КЛІМАТИЧНОГО І ПОЖЕЖНОГО СЕРЕДОВИЩА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,56 KB
Завантажень:
411
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Рашид Шауш
УДК 624.012.3+699.812
РОБОТА ЗБІРНО-МОНОЛІТНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ
КОНСТРУКЦІЙ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ПУСТОТНИХ БЛОКІВ
ПРИ ВПЛИВІ КЛІМАТИЧНОГО І ПОЖЕЖНОГО СЕРЕДОВИЩА
Спеціальність 05.23.01 - будівельні конструкції,
будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Харківському державному технічному університеті
будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник
доктор технічних наук, професор
Фомін Станіслав Леонідович,
Харківський державний технічний
університет будівництва та архітектури,
професор кафедри залізобетонних і
кам'яних конструкцій.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Демчина Богдан Григорович,
Національний університет
“Львівська політехніка”,
завідувач кафедри будівельних
конструкцій і мостів;
кандидат технічних наук, доцент
Стельмах Олег Адамович,
Університет цивільного захисту України,
заступник начальника кафедри пожежної
профілактики в населених пунктах.
Провідна установа
Харківська національна академія міського
господарства, кафедра будівельних
конструкцій, Міністерство освіти і науки
України, м. Харків.
Захист відбудеться “5” липня 2006 р. о 13-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.04 Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: вул. Сумська, 40, м. Харків, 61002.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: вул. Сумська, 40, м. Харків, 61002.
Автореферат розісланий “5” червня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент О.Ю. Крот
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Збірно-монолітні залізобетонні конструкції із застосуванням пустотних блоків знайшли широке поширення в будівництві. Простота виробництва, невелика енергоємність їхнього виготовлення, відсутність необхідності дорогих піднімальних механізмів сприяють застосуванню цих конструкцій і на будовах України.
Недостатня вивченість поводження цих конструкцій в умовах впливу кліматичного і пожежного середовища деякою мірою стримує поширення цих конструкцій на райони з жарким кліматом, у тому числі Марокко, і утрудняє визначення їхньої вогнестійкості незалежно від районування будівництва.
Накопичені результати експериментальних і натурних досліджень, а також розвиток ряду суміжних дисциплін до цього часу створили умови для рішення розглянутої проблеми на принципово новій основі. Застосування теорії тепломасопереносу, заснованої на понятті потенціалу вологості, дозволяє істотно уточнити результати розрахунку температурних і вологісних полів у конструктивних елементах. Аналіз особливостей змушених температурно-усадочних деформацій бетону і урахування мінливості міцностних і деформативних характеристик дає можливість більш вірно оцінити напружено-деформований стан конструкцій, на основі чого розробити оцінні критерії, мінімально необхідні для забезпечення якості і безпеки.
Пожежі є серйозною проблемою для країн усього світу. В останні роки спостерігається збільшення їх кількості, істотно зростають збитки і людські жертви. Повне використання переваг збірно-монолітних конструкцій можливо після проведення спеціальних досліджень їх вогнестійкості. Тому проблема забезпечення необхідних меж вогнестійкості розглянутих будівельних конструкцій є особливо актуальною.
Обрана тема дисертаційної роботи сприяє рішенню актуальної для України проблеми удосконалення будівельних конструкцій у складних температурно-вологісних умовах і профілактики пожежної безпеки, що відповідає пріоритетним напрямкам розвитку науки і техніки, визначених Верховною Радою України.
Зв'язок роботи з науковими програмами. Робота виконувалася відповідно до координаційного плану науково-дослідних робіт з держбюджетної теми № 0037 “Розробка підсилених залізобетонних конструкцій після впливу технологічних температур і пожежі” і держбюджетній темі № 0060 “Дослідження залізобетонних конструкцій з новими видами термічно зміцненої зварювальної арматури, що працює в умовах нормальних, підвищених та високих температур”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РОБОТА ЗБІРНО-МОНОЛІТНИХ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ПУСТОТНИХ БЛОКІВ ПРИ ВПЛИВІ КЛІМАТИЧНОГО І ПОЖЕЖНОГО СЕРЕДОВИЩА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок