Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ У ВІБРУЮЧИХ КОНТЕЙНЕРАХ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ У ВІБРУЮЧИХ КОНТЕЙНЕРАХ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ У ВІБРУЮЧИХ КОНТЕЙНЕРАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,45 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Ясунік Світлана Миколаївна
УДК 621.9.048
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ
У ВІБРУЮЧИХ КОНТЕЙНЕРАХ
Спеціальність 05.03.01 – процеси механічної обробки,
верстати та інструменти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2004


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі “Технологія машинобудування” Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, м. Луганськ.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Лубенська Людмила Михайлівна,
Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля, м. Луганськ,
доцент кафедри "Технологія машинобудування"
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Узунян Матвій Данилович,
Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”,
професор кафедри “Різання матеріалів
і різальні інструменти”
кандидат технічних наук, професор
Фадеєв Валерій Андрійович,
Державне підприємство “Харківський
машинобудівний завод “ФЕД”,
головний інженер
Провідна установа: Донбаська державна машинобудівна академія
Міністерства освіти і науки України, м. Краматорськ
Захист відбудеться 25 березня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .050.12 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою:
61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий 20 лютого 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 64.050.12 Пермяков О.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одна з важливіших задач сьогодення є досягнення найвищого ґатунку та товарного вигляду виробів, що випускаються промисловістю. Ця задача пов'язана з удосконалюванням оброблювально-очищувальних операцій, що складають від 6% до 50% трудомісткості виготовлення різних виробів. Одним із методів, що дозволяють механізувати як очищувальні операції (видалення облою, заусенців, окалини, корозії, слідів пригару і скруглення гострих крайок), так і оброблювальні (підготовка поверхонь під покриття, зміцнення, шліфування, полірування та ін.), є процес вібраційної обробки (ВіО) вільними абразивами у вібруючих контейнерах. Найбільше поширення для ВіО одержали верстати з U-подібним контейнером і інерційним віброзбуджувачем, розташованим у крайній нижній точці контейнера вздовж усієї його подовжньої осі, із завантаженням деталей, що оброблюються, внавал, які дозволяють обробляти одночасно велику кількість деталей різної номенклатури. Саме ці конструкційні особливості верстата впливають на зниження ефективності вібраційного процесу за рахунок відсутності рівномірної обробки деталей у різних частинах контейнера через гасіння силового імпульсу при проходженні його через ущільнені та розпушені шари робочого середовища, а також за рахунок наявності в центрі контейнера малорухомої пасивної зони, що утворюється завдяки руху стійкого циркуляційного потоку робочого середовища вздовж стінок контейнера навколо його центра. Відповідно до цього актуальною науково-технічною задачею стосовно до вібраційної обробки є розробка методів, що сприяють підвищенню її ефективності шляхом розподілу рівномірного силового зусилля по всьому об’єму контейнера та, як наслідок, розширення його робочого об’єму за допомогою активізації впливу на деякі елементи робочого середовища або деталі, що оброблюються, у всіх зонах контейнера й можливості керування їхнім рухом.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано на кафедрі Технологія машинобудування” Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля у відповідності: з державною бюджетною темою ДН-19-01 “Моделювання взаємозв'язків геометричних і енергетичних параметрів електромеханічних процесів, пристроїв і технологічних систем енергозберігаючого напрямку”, № ДР 0101U03277; із програмою співробітництва Східноукраїнського національного університету ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ У ВІБРУЮЧИХ КОНТЕЙНЕРАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок