Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРАХУНКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ дослідження СПЕцІАЛІЗОВАНИХ ТЕПЛОНАСОСНИХ УСТАНОВОК

РОЗРАХУНКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ дослідження СПЕцІАЛІЗОВАНИХ ТЕПЛОНАСОСНИХ УСТАНОВОК

Назва:
РОЗРАХУНКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ дослідження СПЕцІАЛІЗОВАНИХ ТЕПЛОНАСОСНИХ УСТАНОВОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,81 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
Інститут проблем машинобудування ім. А.М.Підгорного
Харлампіді Дионіс Харлампійович
УДК. 621.577
РОЗРАХУНКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ дослідження СПЕцІАЛІЗОВАНИХ
ТЕПЛОНАСОСНИХ УСТАНОВОК
05.14.06 - Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2000
Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Інституті проблем машинобудування ім. А.М.Підгорного Національної Академії Наук України, м. Харків.
Науковий керівник:
·
доктор технічних наук, професор,член-кореспондент НАН України Мацевитий Юрій Михайлович, Інститут проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України, м. Харків, директор.
Офіційні опоненти:
·
доктор технічних наук, професор Соловей Віктор Васильйович, Інститут проблем машинобудування ім. А.М.Підгорного НАН України, зав. відділом;
·
кандидат технічних наук, доцент Алексахін Олександр Олексійович Харківська державна академія міського господарства, доцент кафедри теплохладопостачання.
Провідна установа:
·
Національний технічний університет “ХПІ”, кафедра теплотехніки.
 
Захист відбудеться “28” грудня 2000 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.180.02 в Інституті проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України за адресою: 61046, м. Харків, вул. Дмитра Пожарського, 2/10.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту проблем машинобудування НАН України за адресою: 61046, м. Харків, вул. Дмитра Пожарського. 2/10.
Автореферат розісланий “28” листопада 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованоі ради
кандидат технічних наук Ковальський О.Е.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Устаткування, яке розробляється та створюється в Україні, для виконання функцій теплонасосних установок (ТНУ), являє собою, як правило, звичайні серійні холодильні машини, конструктивні та режимні характеристики яких не повністю відповідають вимогам, що пред'являються до спеціалізованих термоперетворювачів, якими є ТНУ. Це істотно знижує ефект перетворення теплоти низького потенціалу.
У зв'язку з цим тема роботи, присвяченої розрахунково-експериментальному дослідженню спеціалізованих теплонасосних установок і підвищенню ефективності їх використання в системах автономного теплопостачання, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, темами, планами визначається тим, що вона є складовою частиною пошукової, бюджетної теми ІПМаш НАН України "Розробка наукових основ ресурсозберігаючої та екологічно безпечної технології виробництва теплоти на базі теплонасосних установок для автономних об'єктів житлово-комунального сектора". № Д.Р. 0197U012288. Автором створено експериментальну ТНУ типу “повітря-вода”, а також розроблено програму лабораторних випробувань та обробки результатів дослідів.
Мета і задачі дослідження. Мета роботи складається в створенні на основі розрахунково-експериментальних досліджень науково-технічної бази для проектування спеціалізованих ТНУ з обгрунтуванням їх раціональних режимно-конструктивних характеристик, в різних умовах використання низькопотенційних джерел теплоти.
Задачами дослідження, зумовленими метою роботи, є:
·
розробка методики розрахункового дослідження ТНУ;
· термодинамічний аналіз циклу ТНУ;
· розробка експериментальної установки і методики проведення дослідів;
· експериментальне визначення характеристик ТНУ, а також дослідження роботи конденсаторів різного типу при варіюючих схемах нагріву води;
· розробка інженерної методики розрахунку ТНУ.
Об'єкт дослідження. Об'єктом дослідження є теплонасосная установка, яка призначена для децентралізованого теплопостачання.
Предмет дослідження. Процеси термодинаміки, теплопередачі та гідродинаміки в ТНУ при різних схемних рішеннях, а також особливості роботи ТНУ при використанні різних низькопотенційних джерел теплоти.
Методи дослідження. У роботі використані розрахункова методика визначення параметрів ТНУ, що враховує вплив процесів термодинаміки, теплопередачі та гідродинаміки на основні показники ефективності ТНУ, а також метод фізичного моделювання, який дає можливість перевірки працездатності методики розрахункового дослідження, що пропонується.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: РОЗРАХУНКОВО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ дослідження СПЕцІАЛІЗОВАНИХ ТЕПЛОНАСОСНИХ УСТАНОВОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок