Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗМІСТ І ФОРМИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ У СИСТЕМІ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ США

ЗМІСТ І ФОРМИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ У СИСТЕМІ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ США

Назва:
ЗМІСТ І ФОРМИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ У СИСТЕМІ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ США
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,89 KB
Завантажень:
247
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ГНАТЮКА
СОБЧАК Надія Мирославівна
УДК 378.14+373.66(73)
ЗМІСТ І ФОРМИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СОЦІАЛЬНИХ
ПРАЦІВНИКІВ У СИСТЕМІ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ США
13.00.04 — теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Тернопіль — 2004
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Тернопільському державному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент
ПОЛІЩУК Віра Аркадіївна,
Тернопільський державний педагогічний
університет імені Володимира Гнатюка,
декан психолого-педагогічного факультету.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
КОЗУБОВСЬКА Ірина Василівна,
Ужгородський національний університет,
професор кафедри педагогіки і психології
та кафедри соціальної роботи;
кандидат педагогічних наук, доцент
ВАСИЛЬЄВ Володимир Васильович,
Дніпропетровський національний університет,
завідувач кафедри соціальної роботи і кадрового менеджменту.
Провідна установа: Інститут педагогіки і психології професійної освіти АПН
України, відділ порівняльної професійної педагогіки і психології, Міністерство освіти і науки України, м.Київ.
Захист відбудеться 27 квітня 2004 року о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.053.01 у Тернопільському державному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка за адресою: 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського державного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за адресою: 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2.
Автореферат розіслано 26 березня 2004 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради ЧайкаВ.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Останні десятиліття в Україні позначені суттєвими політичними, економічними, соціальними змінами, які вражають своєю масштабністю, драматизмом та глибиною суперечностей. Складний період реформування країни, становлення ринкових відносин супроводжується процесами трансформації у системі освіти, культури, охорони здоров’я, соціального забезпечення.
У процесі реформування країни, коли значна частина населення потребує невідкладної соціальної допомоги і соціального захисту, особливої актуальності та поширення в українському суспільстві набуває професійна діяльність, спрямована на вирішення соціальних проблем людей — соціальна робота. Це вимагає створення ефективної системи підготовки працівників соціальної сфери, здатних виконувати як повсякденні завдання професійної діяльності, так і займатись науково-дослідницькою діяльністю у цій галузі.
В умовах становлення в Україні системи соціальної освіти, яка б задовольняла потреби суспільства та відповідала світовим стандартам підготовки фахівців, особливого значення набуває вивчення і використання зарубіжного досвіду організації соціальної освіти у світлі ідей її неперервності, інтеграції та демократизації.
У цьому контексті значний інтерес для України представляє досвід різних країн світу і особливо США, де соціальна робота та соціальна освіта мають давню історію і багаті традиції. Важливість досвіду цієї держави підтверджується ще й тим, що у багатьох країнах Європи у процесі формування національних систем соціальної освіти була використана власне американська модель підготовки соціальних працівників.
Вивчення літературних джерел свідчить, що останнім часом значно зросло зацікавлення вітчизняних учених питаннями професійної підготовки фахівців соціальної сфери. Дослідженню теоретико-методологічних основ соціальної роботи й окремих аспектів підготовки соціальних працівників і соціальних педагогів в Україні та за кордоном присвячені роботи вітчизняних науковців В.Васильєва, І.Звєрєвої, А.Капської, І.Козубовської, Г.Лактіонової, І.Миговича, Л.Міщик, О.Пічкар, В.Полтавця, Г.Попович та ін. Однак підготовка соціальних працівників у США не була предметом спеціальних педагогічних досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЗМІСТ І ФОРМИ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ У СИСТЕМІ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ США

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок