Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛОМ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛОМ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛОМ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,96 KB
Завантажень:
274
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Харківська державна академія міського господарства
Мамонов Костянтин Анатолійович
УДК 338.45:69:330.142.2:330.32
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛОМ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.07.03 – економіка будівництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківській державній академії міського господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Кизилова Людмила Олександрівна,
Харківська державна академія міського
господарства, доцент кафедри обліку
і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Педан Михайло Петрович,
Київський національний університет
будівництва та архітектури, професор
кафедри економіки будівництва
кандидат економічних наук, доцент
Кучма Олег Олександрович,
Харківський державний технічний
університет будівництва та архітектури,
доцент кафедри організації будівельного
виробництва
Провідна установа: Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури,
Міністерство освіти і науки України,
м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться 17.09.2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.089.01 в Харківській державній академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції,12.
 
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції,12.
Автореферат розісланий 04.07.2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Лелюк Н.Є.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасна економічна політика України спрямована на європейську інтеграцію. Починаючи з 2001 р., в Україні виявляються позитивні зрушення, які свідчать про поступове подолання економічної кризи. У Концептуальних засадах стратегії економічного та соціального розвитку України на 2002-2011 роки відзначалося про необхідність сталого розвитку, який може забезпечити щорічні темпи зростання ВВП у півтора-два рази вищі, ніж у країнах ЄС. Особливості будівельної галузі полягають у тому, що вона завжди реагує на зміни, які відбуваються в економіці країни. Внаслідок стрімкого скорочення державних інвестицій в першому десятиріччі незалежності України відбулося розбалансування економіки будівельної галузі. Будівельні підприємства втратили традиційні економічні зв’язки, значно скоротили обсяги підрядних робіт і їх рентабельність. Відсутність практичного досвіду управління, теоретичних обгрунтувань, необхідних зв’язків, відповідних ринковим перетворенням, призвела до того, що більшість будівельних підприємств втратили значну частину свого початкового капіталу.
Сучасна теорія сутності й концепції управління капіталом знайшли відображення у працях вітчизняних вчених І. Бланка, Ю. Воробйова, І. Зятковського, Г. Кірейцева, О. Мертенса, В. Селезньова, Т. Момот та ін., а також зарубіжних - А. Бабича, І. Балабанова, В. Бєлоліпецького, Л. Берстайна, З. Боді, Ю. Брігхема, Дж. К. Ван Хорна, Л. Гапенські, В. Грузинова, В. Ковальова, Є. Короткова, Р. К. Мертона, С. Моісєєва, Л. Павлової, О. Стоянової, В. Терьохіна, Н. Уолла, Е. Хелферта, К. Ховарда, Р. Н. Холта та ін.
Разом з тим, у наукових розробках не вирішені питання причинно-наслідкового зв’язку між тенденціями в розміщенні інвестованого капіталу, його використанні та приростом внаслідок виробничого процесу. Існуюча проблема іммобілізації капіталу в запасах товарно-матеріальних цінностей й дебіторській заборгованості на будівельних підприємствах потребує встановлення зв’язку цих тенденцій. Тому постає необхідність системного обгрунтування розміщення капіталу з орієнтацією на розвиток підприємства. Отже, виникнення проблемної ситуації на практиці й невирішеність окремих теоретичних питань зумовили доцільність цього дослідження і вибір теми дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація відповідає направленості держбюджетної наукової роботи кафедри “Облік і аудит” Харківської державної академії міського господарства.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛОМ БУДІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок