Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

МЕХАНІЗМ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

Назва:
МЕХАНІЗМ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
38,95 KB
Завантажень:
81
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОГНОЗУВАННЯ
Онишко Світлана Василівна
УДК 336.1:341.1
МЕХАНІЗМ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті економічного прогнозування НАН України.
Науковий консультант | доктор економічних наук, професор,
академік НАН України,
заслужений діяч науки і техніки України
Геєць Валерій Михайлович,
Інститут економічного прогнозування НАН України, директор.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Федосов Віктор Михайлович,
Київський національний економічний університет, завідувач кафедри фінансів;
доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Юрій Сергій Ілліч,
Тернопільська академія народного господарства, ректор, завідувач кафедри фінансів;
доктор економічних наук,
старший науковий співробітник
Шаблиста Любов Миколаївна,
Об’єднаний інститут економіки НАН України, провідний науковий співробітник відділу фінансового та монетарного регулювання.
Провідна установа | Науково-дослідний фінансовий інститут при
Міністерстві фінансів України, відділ теоретичних проблем макроекономічного регулювання і фінансової політики (м. Київ).
Захист відбудеться “25” червня 2004 р. о 14 годині 30 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.239.01 Інституту економічного прогнозування НАН України за адресою: 01011, Київ – 11, вул. Панаса Мирного, 26.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту економічного прогнозування НАН України за адресою: 01011, Київ – 11, вул. Панаса Мирного, 26.
Автореферат розісланий “22” травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Левчук Н.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Серед фундаментальних факторів економічного зростання використання потенціалу інноваційного розвитку в сучасних умовах є надзвичайно важливим для економічної політики як в цілому в світі, так і в Україні зокрема.
Складність цього завдання у період, коли Україна в своєму розвитку успішно подолала етап відновлювального зростання і перейшла до інвестиційного, зумовила необхідність інтенсивних теоретичних пошуків та здійснення на їх основі практичних заходів, що сприятимуть посиленню позицій української економіки в глобальному конкурентному середовищі за рахунок технологічного лідерства, а не використання в основному запасу міцності цінової конкурентоспроможності, що характерно для сьогодення.
Актуальність теми. Інноваційний етап розвитку нерозривно пов’язаний з пошуком джерел фінансових ресурсів та підвищенням ефективності використання фінансових важелів. Наукова думка в цих питаннях має суттєві досягнення. Найповніше здобутки вітчизняної науки й практики в сфері інноваційного розвитку та його фінансового забезпечення представлені у працях В. Александрової, О. Алимова, Ю. Бажала, О. Барановського, Л. Безчасного, О. Білоцерківця, О. Василика, А. Гальчинського, В. Геєця, А. Гриценка, А. Даниленка, Б. Кваснюка, М. Крупки, В. Лагутіна, О. Лапко, С. Льовочкіна, В. Мельника, П. Мельника, В. Опаріна, А. Пересади, С. Соколенка, В. Федосова, М. Чумаченка, Н. Чухрай, В. Шевчука, Л. Шаблистої, С. Юрія. Серед зарубіжних вчених слід відзначити праці М. Арефьєва, В. Бабурина, С. Глазьєва, А. Дагаєва, В. Іноземцева, В. Маєвського, В. Мау, Ю. Морозова, Нельсона Ричарда Р., Р. Нурєєва, Е. Петерса, М. Романовського, Б. Санто, Дж. Стиглиця, А. Фонотова, П. Шеко, Й. Шумпетера, Ю. Яковця, Є. Ясіна.
Разом з тим, узагальнення досягнень економічної думки засвідчує їх певну обмеженість, оскільки сучасна фінансова політика у сфері забезпечення інноваційного розвитку не ґрунтується достатньою мірою на раціональному співвідношенні категорій “фінанси” та “інновації”, взаємозалежності процесів фінансового забезпечення та інноваційного розвитку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 Реферат на тему: МЕХАНІЗМ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок