Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІНННЯ РОЗВИТКОМ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НА ЗАСАДАХ МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ

УПРАВЛІНННЯ РОЗВИТКОМ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НА ЗАСАДАХ МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ

Назва:
УПРАВЛІНННЯ РОЗВИТКОМ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НА ЗАСАДАХ МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,16 KB
Завантажень:
296
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАІНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
ЛЯЛЮК АЛЛА МИКОЛАЇВНА
УДК 658.7: 001.895
УПРАВЛІНННЯ РОЗВИТКОМ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НА ЗАСАДАХ МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ - 2006


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі маркетингу і логістики Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Чухрай Наталія Іванівна,
Національний університет “Львівська політехніка”,
професор кафедри маркетингу і логістики
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Дайновський Юрій Анатолійович,
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Михайліченко Ганна Іванівна,
Київський національний торгівельно-економічний університет,
доцент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу
Провідна установа: | Національний гірничий університет
Міністерства освіти і науки України,
кафедра маркетингу, м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться ”21” березня 2006 р. о 16.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.35.052.03 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Ст. Бандери, 12, ІV корпус, ауд.209-а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий ”16” лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
д.е.н., професор Алєксєєв І.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасному світі вища освіта стає однією із сфер, куди проникають ідеї маркетингу і логістики. Цей процес закономірний в умовах становлення глобально-інформаційного технологічного устрою і “нової економіки”, оскільки виконуючи насамперед соціальну функцію, вища освіта перетворюється із затратної сфери в найважливіший чинник розвитку економіки, забезпечуючи відтворення вирішального капіталу суспільства - людського.
Активізація процесів переміщення людського капіталу, зокрема у контексті здобування вищої освіти, обумовлює необхідність орієнтації системи освіти на потреби випускників, ринку, держави, з врахуванням витрат на її надання та здобуття. В Україні розвиток практичного і наукового інтересу до маркетингу і логістики у вищій освіті пояснюється не тільки світовою тенденцією до посилення євроінтеграційних процесів, але й рядом специфічних чинників, притаманних для постсоціалістичного етапу еволюції нашого суспільства. До них належать: невідповідність структури вищої освіти реальним потребам ринку; зменшення державного фінансування вищих навчальних закладів (далі ВНЗ); зростаюча конкуренція між ВНЗ. В даному контексті очевидна нагальна потреба формування як теоретичних основ маркетингу і логістики вищих навчальних закладів, так і розробки теоретико-методичних засад управління розвитком ВНЗ на засадах маркетингу і логістики.
Питання діяльності вищого навчального закладу та управління цим процесом знайшли своє відображення в економічній літературі. Значну увагу їх вивченню приділяли й приділяють такі відомі вітчизняні і зарубіжні вчені як Ю. Алексєєв, А. Бєляєва, М.Василевський, О. Грішнова, Н. Дробнохот, А. Загородній, В. Зубко, І. Каленюк, К. Корсак, О. Кратт, Є. Крикавський, О. Кузьмін, В. Куценко, Г. Михайліченко, Т. Оболенська, А. Панкрухін, Р. Патора, Н. Протасова, О. Тофлер. Як науковий об’єкт вивчення маркетингова концепція управління ВНЗ знаходилась у центрі уваги науки протягом останніх років в працях зарубіжних і вітчизняних науковців Н. Баженової, В. Вітлінського, Н. Гончарової, Н. Гуляєвої, Ю. Дайновського, В. Заруби, С. Ілляшенка, Г. Козаченко, Т. Комісарової, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІНННЯ РОЗВИТКОМ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НА ЗАСАДАХ МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок