Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОБОТА ЖОРСТКИХ НИТОК СКРІЗНОГО ПЕРЕРІЗУ

РОБОТА ЖОРСТКИХ НИТОК СКРІЗНОГО ПЕРЕРІЗУ

Назва:
РОБОТА ЖОРСТКИХ НИТОК СКРІЗНОГО ПЕРЕРІЗУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,71 KB
Завантажень:
135
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ЦЕЛЬ РАБОТЫ: выполнить исследования, позволяющие уточнить действительное НДС жесткой нити сквозного сечения на основе учета влияния по
следовательности монтажа и фактических жесткостных характеристик на стадии проектирования


ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
УДК 624.072.327
Гібаленко Вікторія Анатоліївна
РОБОТА ЖОРСТКИХ НИТОК
СКРІЗНОГО ПЕРЕРІЗУ
05.23.01 - Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка - 2000
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі "Металеві конструкції і матеріалознавство" Донбаської державної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | Доктор технічних наук, професор
Мущанов Володимир Пилипович,
Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедрою теоретичної і прикладного механіки.
Офіційні опоненти: | Доктор технічних наук, професор
Казакевич Михайло Ісаакович,
Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту, завідувач кафедрою мостів;
Кандидат технічних наук
Лебедіч Ігор Миколайович,
ВАТ Український науково-дослідний інститут "УкрНДІпроектстальконструкція", начальник відділу нових типів конструкцій (м. Київ).
Провідна установа: | Одеська державна академія будівництва і архітектури, кафедра металевих та дерев'яних конструкцій, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться "27" квітня 2000 року об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 12.085.01 у Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька область, м.Макіївка-23, вул. Державіна, д.2, I навчальний корпус, Зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури.
Автореферат розісланий " 24 " березня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент А.М. Югов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасному будівництві рішення задачі підвищення ефективності і розширення можливості використання передових методів проектування і засобів будівництва засновано на вивчанні дійсної роботи споруди і використанні методів раціонального конструювання.
Згинально-жорсткі нитки, які мають високі техніко-економічні показники, застосовуються в легких покриттях, дозволяючи одержати економію трудовитрат і капітальних вкладень.
Результати технічного обстеження подібного роду покриттів свідчать про необгрунтовано завищений при проектуванні запас несучої спроможності, як окремих конструктивних елементів, так і всієї споруди в цілому, що свідчить про недостатню вивченість цих конструкцій і призводить до завищених матеріаловитрат.
Слід зазначити відсутність ефективних методик, що дозволяють виконати урахування впливу послідовності монтажу на напружено-деформований стан (НДС) несучих елементів покриття.
Тому, актуальною проблемою є вивчення дійсної роботи жорстких ниток скрізного перерізу на різних етапах монтажу з метою зменшення витрат сталі і підвищення ефективності використання економічно вигідних і архітектурно виразних конструктивних рішень у проектуванні і розробці методів будівництва.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у рамках програми 0.55.01.121 "Розробити і впровадити прогресивні засоби технічного переозброєння за рахунок максимального використання конструкцій будівель і споруд, які експлуатуються", а також державної теми Д-1-2-99 "Удосконалення методів розрахунку і проектування конструкцій у виді оболонок і пластин".
Ціль і задачі дослідження. Виявити особливості напружено-деформованого стану жорстких ниток скрізного перерізу, які обумовлені впливом послідовності монтажу і фактичних характеристик жорсткості гратів, розробити на цій основі методику їх розрахунку і проектування.
Для досягнення поставленої цілі необхідно вирішити такі задачі:
1. Виконати аналіз існуючих методів розрахунку, проектування і монтажу жорстких ниток.
2. Розробити чисельну методику розрахунку досліджуваної конструкції з урахуванням геометричної нелінійності і фактичної послідовності монтажу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОБОТА ЖОРСТКИХ НИТОК СКРІЗНОГО ПЕРЕРІЗУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок