Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ І УПРАВЛІННЯ РОБОТОЮ ФЛОТУ В ФОРМІ ПОСЛІДОВНИХ РЕЙСІВ

ОРГАНІЗАЦІЯ І УПРАВЛІННЯ РОБОТОЮ ФЛОТУ В ФОРМІ ПОСЛІДОВНИХ РЕЙСІВ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ І УПРАВЛІННЯ РОБОТОЮ ФЛОТУ В ФОРМІ ПОСЛІДОВНИХ РЕЙСІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,96 KB
Завантажень:
466
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МОРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЛАПКІН Олександр Іванович
УДК 656.612.01:681.3
ОРГАНІЗАЦІЯ І УПРАВЛІННЯ РОБОТОЮ ФЛОТУ
В ФОРМІ ПОСЛІДОВНИХ РЕЙСІВ
Спеціальність 05.22.01 – транспортні системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Одеса – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному морському університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: доктор економічних наук, професор
Воєвудський Євген Миколайович,
Одеський національний морський університет, завідувач кафедри системного аналізу і логістики.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, доцент
Мироненко Віктор Кімович, Державний
Науково-дослідний центр залізничного транспорту України, начальник відділення технологій та організації перевезень;
доктор технічних наук, професор
Бідняк Михайло Несторович, Національний транспортний університет, завідувач кафедри менеджменту і підприємництва;
доктор технічних наук, професор
Ананьїна Віра Захарівна, Одеський національний морський університет, професор кафедри експлуатації морських портів.
Провідна установа: Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля Міністерства освіти і науки України, навчально-науковий інститут транспортних технологій.
Захист дисертації відбудеться “02” червня 2004 р. о годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.060.01 в Одеському національному морському університеті за адресою: 65029, Україна, м. Одеса, вул. Мечникова, 34.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці ім. проф. Г.К.Суслова Одеського національного морського університету за адресою: 65029, Україна, м. Одеса, вул. Мечникова, 34.
Автореферат розісланий “24” квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.т.н., доц. О.Г. Шибаєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Протягом останніх років подолання кризових явищ у народногосподарському комплексі та його конструктивний розвиток є завданнями надзвичайної важливості. В умовах недостатньо послідовних організаційних та структурних перетворень на морському транспорті пріоритетне значення мають завдання, що спрямовані на забезпечення незалежності судноплавної політики на міжнародному ринку, виконання соціально важливих перевезень, підвищення підприємницької активності та самостійності морських транспортних підприємств, захист інтересів українських перевізників та вантажовласників. Для здійснення таких завдань необхідні сучасні науково обгрунтовані методи організації та управління транспортними процесами.
У світовій і вітчизняній практиці існує класифікація перевезень і роботи транспортного флоту за формами судноплавства, що відбиває засоби використання суден при виконанні ними перевізного процесу. Основним чинником, що визначає можливу форму організації судноплавства, є характер освоюваних вантажопотоків. Масові і стабільні за часом вантажопотоки створюють умови для відповідної спеціалізації технічних і технологічних ланок процесу перевезення.
Форма експлуатації тоннажу на основі тривалих міжурядових угод або контрактів, що передбачає сталість перевезень масових вантажів між певними портами, визначає послідовність рейсів для освоєння вантажопотоків.
В практиці світового судноплавства прийняті поняття лінійної і трампової форм. Лінійне судноплавство являє собою таку його форму, що призначена для перевезення дрібнопартіонних вантажів по заздалегідь оголошеному розкладу з оплатою за тарифами. У трамповому судноплавстві робота вантажних суден не пов'язана з постійними районами плавання, не обмежена певним видом вантажу, а ціна перевезення встановлюється за узгодженням сторін. У сучасній спеціальній літературі відсутнє чітке визначення, до якої форми судноплавства віднесене перевезення вантажів за довгостроковими генеральними контрактами, і відзначається одночасне віднесення роботи флоту послідовними рейсами як форми руху до різноманітних видів судноплавства.
На даний час в Україні існує стійка вантажна база для подібних перевезень, оскільки для українських портів була і залишається пріоритетною переробка масових вантажів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ І УПРАВЛІННЯ РОБОТОЮ ФЛОТУ В ФОРМІ ПОСЛІДОВНИХ РЕЙСІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок