Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ УДОСКОНАЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЛІСОВОЇ ПОЛІТИКИ

ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ УДОСКОНАЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЛІСОВОЇ ПОЛІТИКИ

Назва:
ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ УДОСКОНАЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЛІСОВОЇ ПОЛІТИКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,98 KB
Завантажень:
94
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
ПОЛЬОВСЬКИЙ АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
УДК [330.36:504]:630*9
ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ УДОСКОНАЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЛІСОВОЇ ПОЛІТИКИ
Спеціальність 08.00.06 - Економіка природокористування та
охорони навколишнього середовища
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ЛЬВІВ – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному лісотехнічному університеті України Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Синякевич Ігор Макарович,
Національний лісотехнічний університет України,
завідувач кафедри економіки та менеджменту
лісових підприємств
Офіційні опоненти: - доктор економічних наук, професор
Мішенін Євген Васильович,
Сумський національний аграрний університет
Міністерства аграрної політики України,
завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки
- кандидат економічних наук, доцент
Матвеєв Микола Едуардович,
Національний лісотехнічний університет України,
доцент кафедри менеджменту
зовнішньоекономічної діяльності
Захист відбудеться “28” травня 2008 р. о 1100 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.072.01 в Національному лісотехнічному університеті України за адресою: 79057, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 103, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного лісотехнічного університету України за адресою: 79057, м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 101.
Автореферат розісланий “24” квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.С. Дудюк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Лісова політика визначає основні принципи використання лісових ресурсів для потреб суспільства. Національна лісова політика окреслює довгострокові цілі лісового господарства, інструменти, необхідні для їх досягнення, і способи реалізації лісової політики. Мета ефективної лісової політики – встановлення цілей та інструментів досягнення багатоцільового і невиснажливого лісового господарства на засадах сталого розвитку. Процес розроблення лісової політики України повинен враховувати резолюції міжнародних конференцій у Страсбурзі (1990), Ріо-де-Жанейро (1992), Гельсінкі (1993), Лісабоні (1998), Йоганнесбурзі (2002) та Відні (2003) для забезпечення сталого розвитку лісового господарства. Реформування лісового сектора економіки, адаптація до міжнародних вимог та потреб сьогодення в умовах переходу української економіки від командно-адміністративної до ринкової системи є ключовими завданнями нової національної лісової політики України. Творення української лісової політики повинне спиратися на об’єктивний і неупереджений аналіз чинної державної політики в лісовому господарстві, а також враховувати можливі наслідки і ефекти пропонованих змін у лісовому секторі економіки.
Тривалий процес реформування лісового господарства України свідчить про недосконалість чинної лісової політики. Застарілі економічні інструменти, що залишилися у спадок від командно-адміністративної економіки, та неефективна державна політика в лісовій галузі гальмують розвиток лісового сектора у напрямку до ринкової економіки. Для уникнення багатьох помилок на цьому шляху необхідно не лише використовувати досвід країн, які вже здійснили головні зміни у економічному та управлінському механізмі лісового господарства, але й застосовувати дієві інструменти економіко-математичного аналізу. Розроблення теоретичних, практичних та методологічних основ аналізу лісової політики необхідне для забезпечення процесу формування ефективної національної лісової політики України.
Вагомий внесок у вирішення теоретичних і методологічних проблем творення лісової політики в умовах перехідної економіки, аналізу лісового сектора економіки, платного користування лісовими ресурсами та сталого природокористування зроблений в роботах А. Бобка, Т. Галушкіної, С. Генсірука, П. Глюка, Г. Грегерсена, А. Грейсона, Л. Гринів, Б. Данилишина, Я. Дяченка, П. Еллефсона, Ф. Каббаджа, М. Клоусона, Я. Коваля, М. Кротта, Є. Мішеніна, Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНІ ЗАСАДИ УДОСКОНАЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЛІСОВОЇ ПОЛІТИКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок