Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ В УМОВАХ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО КОМПЛЕКСУ „КОЛЕДЖ-УНІВЕРСИТЕТ”

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ В УМОВАХ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО КОМПЛЕКСУ „КОЛЕДЖ-УНІВЕРСИТЕТ”

Назва:
ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ В УМОВАХ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО КОМПЛЕКСУ „КОЛЕДЖ-УНІВЕРСИТЕТ”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,53 KB
Завантажень:
201
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ Г.С.СКОВОРОДИ
ДЕНИСОВА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 371.132
ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ В УМОВАХ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО КОМПЛЕКСУ „КОЛЕДЖ-УНІВЕРСИТЕТ”
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Харків – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, професор
Якушко Наталія Михайлівна,
Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди, декан факультету початкового навчання
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Алфімов Валентин Миколайович,
Донецький національний університет, декан факультету перепідготовки і підвищення кваліфікації керівних педагогічних працівників;
 
кандидат педагогічних наук, доцент
Карпова Лариса Георгіївна,
Управління освіти Червонозаводської районної у м. Харкові ради, начальник
Провідна установа: Кіровоградський державний педагогічний
університет імені Володимира Винниченка,
кафедра педагогіки, Міністерство освіти і науки України, м.Кіровоград
 
Захист відбудеться „27” березня 2006 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .053.04 у Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С.Сковороди за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема, 29, ауд. № 216.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди за адресою: 61168, м. Харків, вул. Блюхера, 2, ауд. № 215-В.
Автореферат розісланий „ 25” лютого 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради |
Штефан Л.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і доцільність дослідження. Орієнтування України на входження в європейську спільноту, приєднання до Болонського процесу передбачає якісне оновлення національної системи освіти, новий підхід до професійної підготовки майбутніх учителів, що виявляється в інтегруванні освітніх закладів різних рівнів акредитації, упровадженні ступеневої підготовки фахівців за багатьма освітніми програмами. Реформування вищої педагогічної освіти в Україні передбачає пошук шляхів та способів раціонального поєднання теоретичних психолого-педагогічних знань з уміннями застосовувати їх на практиці, а також оптимізації форм і методів навчання, удосконалення навчальних планів, програм та розвитку інноваційних педагогічних технологій. Сьогодення позначилося реалізацією програми структурного реформування вищої освіти в тісній взаємодії з іншими освітніми ланками, що забезпечує збереження досягнень минулого та національних традицій, приведення системи вищої освіти, і педагогічної зокрема, у відповідність зі світовими науковими здобутками та наявними бюджетними можливостями.
Вступ України до Ради Європи привернув першочергову увагу до правового регулювання та уніфікації організаційно-методичних характеристик діяльності закладів вищої освіти, приведення їх у відповідність до світових стандартних вимог. З урахуванням інтересів та можливостей регіонів і держави впорядковано мережу вищих навчальних закладів шляхом включення вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації до складу інститутів, академій, університетів. Упроваджено систему ступеневої педагогічної освіти завдяки інтеграції закладів освіти різних типів та рівнів акредитації та створення навчально-наукових і виробничих комплексів. Функціонування цих комплексів підтвердило перевагу психолого-педагогічної підготовки майбутніх учителів у них, а саме: скорочення терміну навчання; отримання студентом відповідної кваліфікації на кожному рівні професійної освіти; оптимальне використання науково-методичної та матеріальної бази, змістового і кадрового забезпечення їх структурних підрозділів.
Вивчення стану наукової розробки означеної педагогічної проблеми свідчить, що на законодавчому рівні унормовано права та способи угодницької співпраці вищих педагогічних навчальних закладів І–ІІ і ІІІ–ІV рівнів акредитації, ученими визначено витоки становлення та історіографію мережі закладів педагогічної освіти в Україні (Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ В УМОВАХ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО КОМПЛЕКСУ „КОЛЕДЖ-УНІВЕРСИТЕТ”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок