Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДІАГНОСТИКА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОЇ СТАЛІ СТАТОРІВ ТА ПАСПОРТИЗАЦІЯ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ В ПРОЦЕСІ РЕМОНТУ

ДІАГНОСТИКА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОЇ СТАЛІ СТАТОРІВ ТА ПАСПОРТИЗАЦІЯ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ В ПРОЦЕСІ РЕМОНТУ

Назва:
ДІАГНОСТИКА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОЇ СТАЛІ СТАТОРІВ ТА ПАСПОРТИЗАЦІЯ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ В ПРОЦЕСІ РЕМОНТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,15 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОДИНАМІКИ
Прус В’ячеслав В’ячеславович
УДК 621.313.333
ДІАГНОСТИКА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОЇ СТАЛІ СТАТОРІВ ТА
ПАСПОРТИЗАЦІЯ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ В ПРОЦЕСІ РЕМОНТУ
Спеціальність 05.09.01 – електричні машини і апарати
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
иїв – 2003
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі систем автоматичного управління та електроприводу Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Луговой Анатолій Васильович, проректор з наукової роботи Кременчуцького державного політехнічного університету Міністерства освіти і науки України.
Офіційні опоненти:
– доктор технічних наук, професор Мішин Володимир Іванович, професор кафедри електричних машин і експлуатації електрообладнання Національного аграрного університету Кабінету Міністрів України;
– кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Саратов Володимир Олексійович, старший науковий співробітник відділу моделювання електричних машин Інституту електродинаміки НАН України.
Провідна установа – Одеський національний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра електричних машин.
Захист відбудеться "_19_" _листопада_ 2003 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.187.03 в Інституті електродинаміки НАН України за адресою: 03680, м. Київ-57, пр. Перемоги, 56. Тел. 456-91-15
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту електродинаміки НАН України за адресою: 03680, м. Київ-57, пр. Перемоги, 56.
Автореферат розіслано "_15_" __жовтня_ 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.І. Титко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В ході тривалої експлуатації і ремонту асинхронних двигунів (АД) змінюються характеристики електротехнічної сталі (ЕТС) пакетів статорів, що повинно певним чином впливати на зміну параметрів самих двигунів. На сьогодні діагностика стану ЕТС пакетів статорів під час ремонту практично не проводиться, що пояснюється відсутністю ефективних методів контролю та діагностичного устаткування, яке дозволяло б отримати повне уявлення про зміну її властивостей.
Недослідженими залишаються і можливості компенсації наслідків зміни властивостей ЕТС у плані загального підвищення надійності відремонтованих АД.
При вирішенні цих питань можлива розробка методики відбраковування статорів на етапі ремонту перед укладанням нової обмотки і попереднього прогнозування номінальних паспортних даних і робочих характеристик АД з відомим станом ЕТС.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основний зміст роботи складається з результатів досліджень, що проводилися протягом 1997-2002 років згідно з тематичними планами виконання НДР у Кременчуцькому державному політехнічному університеті: тема „Дослідження та розробка теорії енергозбереження та енергозберігаючого електромеханічного обладнання”, що виконувалась згідно з Наказом Міністерства освіти України №05-1 від 14.01.99р., 1999р., №ДР0199U004068, де автором були вирішені основні питання метрологічного забезпечення вимірювального комплексу для локального тестування властивостей ЕТС пакетів статорів і проведено аналіз розподілу втрат в сталі статора АД при зміні властивостей ЕТС в ході ремонту та тривалої експлуатації; 2000р., ОК№0200U003722, де автором розроблено спосіб локального тестування ЕТС пакета статора за двома зубцями, методику проведення та математичне забезпечення для обробки результатів експериментальних досліджень; тема „Створення систем контролю та управління енергоспоживанням промислових, комунальних об’єктів і транспортних засобів”, 2002р., №ДР0102U002622, де автором розроблено принципи локального тестування властивостей ЕТС верхньої частини зубців пакетів статорів, доказано його ефективність, визначено набір діагностичних параметрів, сформульовано критерії діагностики, перевірено їх адекватність та розроблено методику визначення паспортних даних, робочих характеристик і припустимих за умовами нагріву експлуатаційних параметрів відремонтованих АД з відомим станом ЕТС пакетів статорів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ДІАГНОСТИКА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОЇ СТАЛІ СТАТОРІВ ТА ПАСПОРТИЗАЦІЯ АСИНХРОННИХ ДВИГУНІВ В ПРОЦЕСІ РЕМОНТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок