Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕЗАКОННИЙ ЗБУТ, РОЗПОВСЮДЖЕННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ З ОБМЕЖЕНИМ ДОСТУПОМ

НЕЗАКОННИЙ ЗБУТ, РОЗПОВСЮДЖЕННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ З ОБМЕЖЕНИМ ДОСТУПОМ

Назва:
НЕЗАКОННИЙ ЗБУТ, РОЗПОВСЮДЖЕННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ З ОБМЕЖЕНИМ ДОСТУПОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,32 KB
Завантажень:
268
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ
РУДИК МИХАЙЛО ВІКТОРОВИЧ
УДК 343.2.01
НЕЗАКОННИЙ ЗБУТ, РОЗПОВСЮДЖЕННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ З ОБМЕЖЕНИМ ДОСТУПОМ
Спеціальність 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія;
кримінально-виконавче право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Одеса – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті внутрішніх справ.
Міністерства внутрішніх справ України.
Науковий керівник: кандидат юридичних наук
АЛЬОШИН Дмитро Петрович,
Харківський національний університет внутрішніх справ,
доцент кафедри кримінального права і кримінології;
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
ГЛУШКОВ Валерій Олександрович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
завідувач кафедри кримінального права та кримінології;
кандидат юридичних наук, доцент
ВАРТИЛЕЦЬКА Інна Анатоліївна
Київський національний університет внутрішніх справ,
професор кафедри кримінального права
Захист відбудеться 6 жовтня 2007 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 41.086.01 Одеської національної юридичної академії за адресою:
65009, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 23.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської національної юридичної академії за адресою: 65009, м. Одеса, вул. Піонерська, 2.
Автореферат розісланий 1 вересня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.Р. Біла


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з рис сучасного суспільства є бурхливий розвиток науково-технічного прогресу взагалі й електронно-обчислювальної техніки, зокрема. Розвиток інформаційної сфери, забезпечення її безпеки стають одними з пріоритетних завдань національної політики розвинених країн світу. Як вважають фахівці, за темпами розвитку, за впливом на соціально-економічну інфраструктуру, за внеском у науково-технічну революцію мікроелектронна й комп’ютерна галузі промисловості, що становлять базу інформаційного простору будь-якої країни, не мають аналогів. І на сьогоднішній день вони стали одними з потужних і наукомістких у світі. Розвиток інформаційної сфери, забезпечення її безпеки стає одним із пріоритетів національної політики України. Однак використання електронно-обчислювальної техніки породило не тільки технічні, але й правові проблеми. Серйозним негативним наслідком цього явища для суспільства є так звані “комп’ютерні злочини”. Ця проблема внаслідок інформатизації всіх сторін діяльності суспільства стає все гострішою. Так, якщо протягом 2002–2006 р. підрозділами ДСБЕЗ розкрито 2535 злочинів, що посягали на комп’ютерну інформацію (у 2002 р. було розкрито 311 злочинів (з яких до суду направлено 266), у 2003 – 464 (з яких до суду направлено 290), у 2004 – 562 (з яких до суду направлено 367), то у 2005 р. – 615 (з яких до суду направлено 364), а в 2006 р. – 583 (з яких до суду направлено 415) злочини. Найбільшу питому вагу мають злочини у сфері комп’ютерних та Інтернет-технологій – 29%, у сфері функціонування електронних платежів або платіжних карток – 15%; у сфері телекомунікацій – 24%.
Науково-теоретичною базою дисертаціонного дослідження та сформульованих висновків щодо комп’ютерної інформації з обмеженим доступом, стали праці таких учених-юристів, як Д.С. Азаров, Д. Айков, П.П. Андрушко, П.Д. Біленчук, К.І. Беляков, Г.М. Борзенков, І.А. Вартилецька, О.Г. Волеводз, Б.В. Волженкін, А.Ф. Волобуєв, В.О. Голубєв, М.В. Гуцалюк, В.О. Глушков, О.О. Дудоров, Б.А. Кормич, Ю.І. Ляпунов, В.А. Мазуров, А.А. Музика, С.О. Орлов, І.В. Смолькова, Є.Л. Стрельцов та ін. Широко використовувалися отримані у ціх роботах результати, а також загально-теоретичні положення кримінального права, які розроблялися такими вченими, як М.І. Бажанов, Б.С. Волков, С.В. Дьяков, І.Я. Козаченко, В.С. Комісаров, М.Й. Коржанський, В.М. Кудрявцев, Н.Ф. Кузнєцова, Б.С. Нікіфоров, М.І. Мельник, П.П. Михайленко, О.І. Рарог, В.Я.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: НЕЗАКОННИЙ ЗБУТ, РОЗПОВСЮДЖЕННЯ КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ З ОБМЕЖЕНИМ ДОСТУПОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок