Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ГІДРАВЛІЧНИХ СЛІДКУЮЧИХ ПРИВОДІВ ВИПРОБУВАЛЬНОГО УСТАТКУВАННЯ

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ГІДРАВЛІЧНИХ СЛІДКУЮЧИХ ПРИВОДІВ ВИПРОБУВАЛЬНОГО УСТАТКУВАННЯ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ГІДРАВЛІЧНИХ СЛІДКУЮЧИХ ПРИВОДІВ ВИПРОБУВАЛЬНОГО УСТАТКУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,17 KB
Завантажень:
43
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
“ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Скляревський Олександр Миколайович
УДК 62 – 82.001
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ
ГІДРАВЛІЧНИХ СЛІДКУЮЧИХ ПРИВОДІВ
ВИПРОБУВАЛЬНОГО УСТАТКУВАННЯ
Спеціальність 05.02.03. – системи приводів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків – 2004 р.


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі “Конструювання верстатів та машин” Національного технічного університету України “КПІ” і на кафедрі “Теплотехніка і гідравліка” Запорізького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: Заслужений діяч науки України, доктор технічних наук, професор Струтинський Василь Борисович, Національний технічний університет України, завідувач кафедри конструювання верстатів та машин.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Самарчанц Вадим Федорович, Відкрите акціонерне товариство “Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут засобів технологічного устаткування “ВЕЛТ”, м. Харків, директор ;
доктор технічних наук, професор Зайончковський Геннадій Йосипович, Національний авіаційний університет, м. Київ, завідувач кафедри гідрогазових систем;
доктор технічних наук, професор Іскович-Лотоцький Ростислав Дмитрович, Вінницький національний технічний університет, м. Вінниця, завідувач кафедри металорізальних верстатів та обладнання автоматизованих виробництв.
Провідна установа: АНТК ім. О.К. Антонова Міністерства промислової політики України, м. Київ.
Захист відбудеться 24.06.2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.050.12 у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” за адресою: 61002, м. Харків, вул. Фрунзе, 21.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”
Автореферат розісланий 22.05.2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пермяков О.А


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Створення сучасної машинобудівної продукції, що відповідає високим вимогам щодо надійності, довговічності і конкурентоспроможності, неможливе без застосування випробувального устаткування для механічного навантаження матеріалів, натурних деталей і вузлів розроблюваної чи вже виготовленої продукції. Розвиток і вдосконалювання методів механічного навантаження диктує необхідність розробки нового і модернізації наявного випробувального устаткування з метою забезпечення необхідних умов і видів випробувань, зниження енерговитрат при експлуатації, підвищення динамічних характеристик. Це питання є дуже важливим для промисловості України, що має значний потенціал машинобудівного комплексу, розвиток якого безпосередньо пов’язаний зі збільшенням випробувальної бази і розширенням її можливостей.
У випробувальному устаткуванні для механічного навантаження широко використовується слідкуючий гідравлічний привод, що дозволяє відтворювати широкий спектр навантажень. Ось чому розроблення і модернізація гідроприводів, що працюють у системах випробувального устаткування, підвищення їх ефективності є важливою народногосподарською проблемою.
У цих умовах стає актуальною задача створення наукових положень і методологічного забезпечення з удосконалювання методів математичного моделювання і розрахунку процесів, що протікають у гідроприводах випробувального устаткування, раціональної побудови їх структури, зниження експлуатаційних енергетичних витрат.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася в рамках науково-дослідної роботи “Розробка наукових основ статистичної динаміки та методів математичного моделювання стохастичних динамічних процесів металорізальних верстатів” (код КВНТД 1.2.11.03.01 № держ. реєстрації 0101U002282) та за госпдоговірною темою ”Розробка та дослідження електрогідравлічної системи керування стендом для малоциклових випробувань дисків” (ЗВО “Моторобудівник”), яка виконувалась за республіканським планом найважливіших НДР в галузі природних та суспільних наук (завдання 1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ГІДРАВЛІЧНИХ СЛІДКУЮЧИХ ПРИВОДІВ ВИПРОБУВАЛЬНОГО УСТАТКУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок