Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА КІЛЬКІСНИХ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ПРОЦЕСУ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ

НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА КІЛЬКІСНИХ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ПРОЦЕСУ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ

Назва:
НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА КІЛЬКІСНИХ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ПРОЦЕСУ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,27 KB
Завантажень:
36
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ТЕХНОЛОГІЇ
ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ
ТОПОЛЬНИК ВІРА ГРИГОРІВНА
УДК 658.56:641.5:001.5
НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА
КІЛЬКІСНИХ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ПРОЦЕСУ
ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ
Спеціальність 05.18.12 – процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант
доктор технічних наук, професор РАТУШНИЙ Олександр Сергійович,
Російська економічна академія ім. Г.В. Плеханова, професор кафедри технології та проектування підприємств громадського харчування
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор ЗАПЛЕТНІКОВ Ігор Миколайович,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, завідувач кафедри обладнання харчових виробництв;
доктор технічних наук, професор БЄЛІК Володимир Григорович,
ВАТ "Укрндіпродмаш" Мінпромполітики України, генеральний директор;
доктор технічних наук, професор ДОРОХОВИЧ Антонела Миколаївна,
Український державний університет харчових технологій, професор кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів
Провідна установа:
Український державний хіміко-технологічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра харчових виробництв та захисту обладнання від корозії
Захист відбудеться “ 5 ” червня 2002 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.088.01 Харківської державної академії технології та організації харчування за адресою: Україна, 61051, Харків-51, вул. Клочківська, 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії технології та організації харчування за адресою: Україна, 61051, Харків-51, вул. Клочківська, 333.
Автореферат розісланий “ 30 ” квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Михайлов В.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Для забезпечення конкурентоспроможності вітчизняного виробництва, в основі чого лежить якість продукції, впроваджуються системи якості, на які розроблені стандарти ДСТУ ISO серії 9000.
На даний час виробництво продуктів харчування не готове до впровадження систем якості. По-перше, відсутні кількісні показники, які б дозволили одержувати інформацію про рівень якості продукції або процесів з урахуванням комплексу характеристик у порівнянні з продукцією і процесами підприємств-конкурентів. По-друге, не розроблені наукові основи аналізу якості кінцевої продукції, на формування якої впливають різні складові процесу її виробництва, тобто системного підходу, який передбачається в указаних стандартах.
Поряд з цим на сьогодні існує науково-теоретична база кількісної оцінки якості об'єктів кваліметрія, і є досвід системного підходу до аналізу процесу виробництва на підприємствах харчової промисловості.
Тому для вирішення цієї важливої та актуальної народно-господарчої задачі по забезпеченню конкурентоспроможності виробництва продуктів харчування необхідно розробити комплекс кількісних показників, які визначають рівень якості основних складових процесу виробництва, що приймають участь у формуванні якості кінцевої продукції. Це й стало головним напрямком досліджень, проведених у цій роботі.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. В роботі узагальнені результати досліджень і розробок за період з 1982 по 2001 рр., виконаних автором по госпдоговірним НДР (323/83 № ДР 01.83.0070283; Інв. № 0284.0083270 і 552/94 № ДР 0194У046201; Інв. № 0295И000265) і держбюджетній тематиці ДонДУЕТ: Г-91-21 “Підвищення ефективності і розробка нових видів торговельно-технологічного обладнання”, Г-96-9 “Дослідження технічної досконалості, ефективності і якості холодильного і торговельно-технологічного обладнання на різних стадіях життєвого циклу”.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розвиток наукових основ кіль- кісної оцінки головних складників процесу виробництва кулінарної продукції, що забезпечує якісно новий рівень об’єктивності і обґрунтованості висновків і рекомендацій щодо підвищення якості, конкурентоспроможності продукції та ефективності технологічних процесів, створює умови успішного впровадження систем якості у виробництво і відкриває можливість використання цифрової інформації в автоматизованих системах управління технологічними процесами в громадському харчуванні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: НАУКОВЕ ОБГРУНТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА КІЛЬКІСНИХ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ПРОЦЕСУ ВИРОБНИЦТВА ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок